moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Kto przez jakiś czas nie zaglądał do Josepha, też może się zdziwić

Data dodania: 15.08.2022

Kto przez jakiś czas nie zaglądał do Josepha, też może się zdziwić – dopiero co uczył się biegać na yardzie i jeździć na motorku, a dziś to już prawdziwy, wyrośnięty kasiski przedszkolak! Za pół roku rozpocznie naukę w szkolnej zerówce.

Miłość Josepha do motoryzacji jest niezmienna, dlatego do dziś nie ma w Kasisi większego fana samochodów. I wpinaczki – biada mamies, bo naprawdę czasem trudno go upilnować. Jest gdzieś w zasięgu jakieś drzewo pomarańczowe? Gwarantowane, że Joseph będzie próbował swoich sił we wchodzeniu na nie. Rusztowanie albo drabina? Zgadliście. Naprawdę trzeba mieć oczy dookoła głowy. 🙂

Równie szybko i zwinnie Joseph wdaje się w szermierki słowne, dlatego dyskuje z nim mogą trwać godzinami. Nie wiemy jeszcze czy zamiłowanie do dyskusji przeniesie na grunt pisarski, ale na miejscu rodziców adopcyjnych już ćwiczylibyśmy długopisy pod kątem odpisywania na jego listy, bo może być ciężko. 😉

Zajrzyjcie dziś do Josepha i podarujcie mu trochę uśmiechu – naprawdę, wystarczy butelka mleka, soku albo talerzyk kapenty!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 528 zł
potrzebujemy:
4 950 zł