Kuchnia pełna życia: Jak karmimy 1000 uśmiechów w Kasisi

Data dodania: 12.03.2024

Kuchnia, to serce każdego domu. W Kasisi działa pełną parą od samego świtu, aż do zmroku. Każdego dnia wydaje ok. 1000 smacznych, dobrze zbilansowanych posiłków.
Zaraz po śniadaniu, nasze gotujące mamies, zaczynaja przygotowywać obiad. Szatkowanie repu, gotowanie nshimy i przyprawienie ok. 50 kurczaków, bo tyle właśnie ich potrzeba na jeden posiłek. Po obiedzie chwila wytchnienia, by można było planować kolację.

Gdy przechodzi się obok kuchni, czuć zapach prawdziwego domu. Dzieciaki często tam zaglądają, by dowiedzieć się co dziś pysznego wyląduje na ich talerzach ❤️
To serce domu może bić tylko i wyłącznie dzięki Wam. Zakupy dla Kasisi można zrobić 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Dziękujemy Wam, że o tym pamiętacie. Mamy nadzieję, że zechcecie dziś wrzucić do swojego koszyka choćby jednego kurczaka, czy kosz warzyw, by jutro nasze dzieciaki znowu mogły zjeść wartościowy posiłek.