Kuchnia pełna życia: Jak karmimy 1000 uśmiechów w Kasisi

Data dodania: 12.03.2024

Kuchnia, to serce każdego domu. W Kasisi działa pełną parą od samego świtu, aż do zmroku. Każdego dnia wydaje ok. 1000 smacznych, dobrze zbilansowanych posiłków.
Zaraz po śniadaniu, nasze gotujące mamies, zaczynaja przygotowywać obiad. Szatkowanie repu, gotowanie nshimy i przyprawienie ok. 50 kurczaków, bo tyle właśnie ich potrzeba na jeden posiłek. Po obiedzie chwila wytchnienia, by można było planować kolację.

Gdy przechodzi się obok kuchni, czuć zapach prawdziwego domu. Dzieciaki często tam zaglądają, by dowiedzieć się co dziś pysznego wyląduje na ich talerzach ❤️
To serce domu może bić tylko i wyłącznie dzięki Wam. Zakupy dla Kasisi można zrobić 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Dziękujemy Wam, że o tym pamiętacie. Mamy nadzieję, że zechcecie dziś wrzucić do swojego koszyka choćby jednego kurczaka, czy kosz warzyw, by jutro nasze dzieciaki znowu mogły zjeść wartościowy posiłek.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł