moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Mnożymy radość i szczęście w Kasisi

Data dodania: 01.06.2021

Oto krótka fotorelacja ze zwykłego-NIEZWYKŁEGO dnia. Mamy nadzieję, że widać, ile radości, ile szczęścia jest na co dzień w Kasisi. I to w życiu dzieciaków, w których życiu musiało coś pójść bardzo nie tak, skoro u nas są. Zabieramy im ból i krzywdę, jakich doświadczyły i wymieniamy je na szczęśliwe, spokojne dzieciństwo, nadzieję i uśmiech. Tu w DOMU dzieci same doświadczając bezwarunkowej miłości, z czasem coraz otwarciej obdarowują nią innych.

Dziś doświadczył jej Mateusz, prezes fundacji, z którym mali Kasisjanie zaprzyjaźnieni są od lat. Jutro obchodzi urodziny, ale już dziś wspólnie z siostrami zaplanowały dla niego niespodziankę. Po południu przybiegła do nas s. Mariola z typowym dla siebie poczuciem humoru i z pełną powagą ogłosiła, że na dach jadalni spadła gałąź i to największa i chyba trzeba będzie ruszyć z kolejnym remontem, bo wszystko leży w gruzach. Pobiegliśmy na miejsce, ale zamiast miejsca katastrofy na Mateusza czekały wszystkie dzieci z piosenką „You are our Angel” i olbrzymim tortem. Mateusz nie krył wzruszenia.

Takie jest właśnie nasze Kasisi – pamięta o każdym! A my dzięki Wam nawet na chwilę nie zapominamy o naszych dzieciach. Dziś jest ich DZIEŃ, dzień spełnienia małych pragnień i marzeń.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł