Nowy członek kasiskiej rodziny

Data dodania: 23.03.2020

Z powodu COVID-19 od kilku dni Kasisi pozostaje zamknięte. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze. Są jednak wyjątki. Otwieramy drzwi wtedy, gdy pukają do nich potrzebujący. Dziś opieka społeczna przywiozła do nas małego Chola z wioski oddalonej 800 km od Kasisi.

Od kilku godzin cieszymy się nowym członkiem kasiskiej rodziny. Chola ma półtora roku. Dwa miesiące temu w tragicznych okolicznościach stracił matkę. Kobieta nie przeżyła spotkania z krokodylem, a ponieważ karmiła chłopaka piersią, Chola szybko wpadł w niedożywienie. Dziś waży zaledwie 6,5 kg i bardzo potrzebuje naszego wsparcia.

Chłopak trafił od razu do House of Hope na kwarantannę. Będzie potrzebował specjalnego odżywiania, żeby wyciągnąć go z niedożywienia i wzmocnić bardzo słaby organizm. Zrobimy wszystkie badania i cokolwiek trzeba, by poczuł się jak w domu. Trzymajcie za niego kciuki!

Oczywiście nasz nowy domownik ma u nas już swój album adopcyjny. Zapraszamy do projektu Adopcji z Sercem każdego, kto chciałby dziś duchowo lub finansowo zaopiekować się chłopakiem i od dziś mu towarzyszyć, pomóc w powrocie do zdrowia, a kiedyś w spełnianiu marzeń!

Zaadoptuj Cholę

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!