moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Chola 3 l

17
39
Urodziny: 08.10.2018
W Kasisi od: 23.03.2020

Chłopczyk trafił do Kasisi, ponieważ stracił mamę. Ludzie, którzy go przynieśli podróżowali z nim ok 800 km, żeby w końcu do nas dotrzeć. Zapewnimy mu wszystko czego potrzebuje, żeby być zdrowym i szczęśliwym dzieckiem.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

CZERWIEC 2021
Miał kłopoty z nóżkami. Przyjmuje leki przeciwpadaczkowe, pomagają mu. Jest bardzo płaczliwy, ale to typowe dla tego okresu rozwoju. Często dzwoni do niego wujek i jest bardzo wdzięczny za to, że chłopiec ma tak dobrą opiekę w Kasisi
MARZEC 2020
Z powodu COVID-19 od kilku dni Kasisi pozostaje zamknięte. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze. Są jednak wyjątki. Otwieramy drzwi wtedy, gry pukają do nich potrzebujący. Dziś opieka społeczna przywiozła nad małego Chola z wioski oddalonej 800 kilometrów od Kasisi. Od kilku godzin cieszymy się nowym członkiem kasiskiej rodziny. Chłopiec dwa miesiące temu w tragicznych okolicznościach stracił matkę. Kobieta nie przeżyła spotkania z krokodylem, a ponieważ karmiła chłopaka piersią, Chola szybko wpadł w niedożywienie. Dziś waży zaledwie 6,5 kilograma i bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Chłopak trafił od razu do House of Hope na kwarantannę. Będzie potrzebował specjalnego odżywiania, żeby wyciągnąć go z niedożywienia i wzmocnić bardzo słaby organizm. Zrobimy wszystkie badania i cokolwiek trzeba, by poczuł się jak w domu. Trzymajcie za niego kciuki!
 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przytulanki
+40 serc

Przytulanki

40,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Sok
+4 serc

Sok

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ania

Damian

Karolina Opolska-Warchol

Anna Tyczyńska

Karolina

Aneta

BARTŁOMIEJ

Kasia,Michasia i Hubert

Malwina

Anonimowy Darczyńca

AB

Małgosia

malgosia

Sylwia P

Ola & Family

ABR

Agnieszka Kuprowska

Daisy with Children

Kamila and Colin

Paweł

Klaudia

Ewa

Karolina

Ewa

Iga Domalewska

Natalia

Iska23

Margot

Małgorzata

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Sławka

Ola

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Małgorzata

Anizee

Małgorzata Stoltman

Emi London

Anonimowy Darczyńca

Anna Brykała

Żaneta, Mariusz, Amelia, Alan Gwizdała ❤️

Edytaakm

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Ela

Anonimowy Darczyńca

Nina

Anonimowy Darczyńca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 314 zł
potrzebujemy:
10 500 zł