moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Chola 1 l

12
30
Urodziny: 08.10.2018
W Kasisi od: 23.03.2020

Chłopczyk trafił do Kasisi, ponieważ stracił mamę. Ludzie, którzy go przynieśli podróżowali z nim ok 800 km, żeby w końcu do nas dotrzeć. Zapewnimy mu wszystko czego potrzebuje, żeby być zdrowym i szczęśliwym dzieckiem.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2020r.
Z powodu COVID-19 od kilku dni Kasisi pozostaje zamknięte. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze. Są jednak wyjątki. Otwieramy drzwi wtedy, gry pukają do nich potrzebujący. Dziś opieka społeczna przywiozła nad małego Chola z wioski oddalonej 800 kilometrów od Kasisi. Od kilku godzin cieszymy się nowym członkiem kasiskiej rodziny. Chłopiec dwa miesiące temu w tragicznych okolicznościach stracił matkę. Kobieta nie przeżyła spotkania z krokodylem, a ponieważ karmiła chłopaka piersią, Chola szybko wpadł w niedożywienie. Dziś waży zaledwie 6,5 kilograma i bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Chłopak trafił od razu do House of Hope na kwarantannę. Będzie potrzebował specjalnego odżywiania, żeby wyciągnąć go z niedożywienia i wzmocnić bardzo słaby organizm. Zrobimy wszystkie badania i cokolwiek trzeba, by poczuł się jak w domu. Trzymajcie za niego kciuki!
 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przytulanki
+40 serc

Przytulanki

40,00 PLN
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 PLN
Sok
+4 serc

Sok

4,00 PLN
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 PLN
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 PLN
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ania

Ola & Family

Jawor

ABR

Agnieszka Kuprowska

Daisy with Children

Kamila and Colin

Paweł

Klaudia

Ewa

Karolina

Ewa

Iga Domalewska

Natalia

Iska23

Margot

Małgorzata

K

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Sławka

Ola

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Małgorzata

Anizee

Małgorzata Stoltman

Emi London

Anonimowy Darczyńca

Anna Brykała

Żaneta, Mariusz, Amelia, Alan Gwizdała ❤️

Edytaakm

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Ela

Anonimowy Darczyńca

Nina

Anonimowy Darczyńca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.

 

uzbieranych:
38 588 zł
potrzebujemy:
100 000 zł