moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Chola 4 l

18
27
Urodziny: 08.10.2018
W Kasisi od: 23.03.2020

Chłopczyk trafił do Kasisi podczas pandemii Covid 19. Kasisi mimo że ze względów bezpieczeństwa było zamknięte, otworzyło drzwi, żeby przyjąć potrzebujące dziecko. Chola został przywieziony z wioski oddalonej o 800 km.  Chłopiec w tragicznych okolicznościach stracił matkę. Kobieta nie przeżyła spotkania z krokodylem, a ponieważ karmiła chłopaka piersią, Chola szybko wpadł w niedożywienie. Kiedy przyjmowaliśmy go do Kasisi, ważył zaledwie 6,5 kg. Dzięki specjalnemu odżywianiu udało nam się wyciągnąć chłopca z niedożywienia i wzmocnić jego bardzo słaby organizm.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Miał kłopoty ze zdrowiem, ale już wszystko w porządku. Chodzi do przedszkola. Jest teraz spokojniejszy.
LIPIEC 2022
Chodzi do kasiskiego przedszkola. Jest radosny i bardzo uparty, wie, czego chce. Jak chce otrzymać coś, na czym bardzo mu zależy, konsekwentnie o to walczy;)  
GRUDZIEŃ 2021
Chłopiec jest bardzo aktywny i ma dużo pomysłów. Pięknie mówi. Lubi wszystko co słodkie, nawet leki.
CZERWIEC 2021
Miał kłopoty z nóżkami. Przyjmuje leki przeciwpadaczkowe, pomagają mu. Jest bardzo płaczliwy, ale to typowe dla tego okresu rozwoju. Często dzwoni do niego wujek i jest bardzo wdzięczny za to, że chłopiec ma tak dobrą opiekę w Kasisi
MARZEC 2020
Z powodu COVID-19 od kilku dni Kasisi pozostaje zamknięte. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze. Są jednak wyjątki. Otwieramy drzwi wtedy, gry pukają do nich potrzebujący. Dziś opieka społeczna przywiozła nad małego Chola z wioski oddalonej 800 kilometrów od Kasisi. Od kilku godzin cieszymy się nowym członkiem kasiskiej rodziny. Chłopiec dwa miesiące temu w tragicznych okolicznościach stracił matkę. Kobieta nie przeżyła spotkania z krokodylem, a ponieważ karmiła chłopaka piersią, Chola szybko wpadł w niedożywienie. Dziś waży zaledwie 6,5 kilograma i bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Chłopak trafił od razu do House of Hope na kwarantannę. Będzie potrzebował specjalnego odżywiania, żeby wyciągnąć go z niedożywienia i wzmocnić bardzo słaby organizm. Zrobimy wszystkie badania i cokolwiek trzeba, by poczuł się jak w domu. Trzymajcie za niego kciuki!
 
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Smakołyki na Dzień Dziecka
+5 serc

Smakołyki na Dzień Dziecka

5,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Asia

Małgo

JD16

PaweliAgata

MADZIAMADZIA

Cyryl Jan Łukasiak

Ania

M

Bartek

Anna

Damian

Karolina Opolska-Warchol

Anna Tyczyńska

Karolina

Aneta

BARTŁOMIEJ

Aleksander

malgosia

Sylwia P

Ola & Family

Agnieszka Kuprowska

Klaudia

Ewa

Karolina

Ewa

Iga Domalewska

Iska23

Margot

Małgorzata

Sławka

Małgorzata

Anizee

Małgorzata Stoltman

Anna Brykała

Nina

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
1 990 zł
potrzebujemy:
48 000 zł