moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Bejbiki

Chola 1 l

6
20
Urodziny: 08.10.2018
W Kasisi od: 23.03.2020

Chłopczyk trafił do Kasisi, ponieważ stracił mamę. Ludzie, którzy go przynieśli podróżowali z nim ok 800 km, żeby w końcu do nas dotrzeć. Zapewnimy mu wszystko czego potrzebuje, żeby być zdrowym i szczęśliwym dzieckiem.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2020r.
Z powodu COVID-19 od kilku dni Kasisi pozostaje zamknięte. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze. Są jednak wyjątki. Otwieramy drzwi wtedy, gry pukają do nich potrzebujący. Dziś opieka społeczna przywiozła nad małego Chola z wioski oddalonej 800 kilometrów od Kasisi. Od kilku godzin cieszymy się nowym członkiem kasiskiej rodziny. Chłopiec dwa miesiące temu w tragicznych okolicznościach stracił matkę. Kobieta nie przeżyła spotkania z krokodylem, a ponieważ karmiła chłopaka piersią, Chola szybko wpadł w niedożywienie. Dziś waży zaledwie 6,5 kilograma i bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Chłopak trafił od razu do House of Hope na kwarantannę. Będzie potrzebował specjalnego odżywiania, żeby wyciągnąć go z niedożywienia i wzmocnić bardzo słaby organizm. Zrobimy wszystkie badania i cokolwiek trzeba, by poczuł się jak w domu. Trzymajcie za niego kciuki!
 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko terapeutyczne
+40 serc

Mleko terapeutyczne

40,00 PLN
Przytulanki
+40 serc

Przytulanki

40,00 PLN
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 PLN
Sok
+4 serc

Sok

4,00 PLN
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

K

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Sławka

Ola

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

ABJTF

Mag

Anizee

Małgorzata Stoltman

Emi London

Anonimowy Darczyńca

Anna Brykała

Żaneta, Mariusz, Amelia, Alan Gwizdała ❤️

AgaBR

Edytaakm

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Ela

Anonimowy Darczyńca

Nina

Anonimowy Darczyńca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zambii grozi klęska głodowa

W Zambii głoduje już ponad 2,3 miliona mieszkańców. Brak opadów ma katastrofalny wpływ na rolnictwo. Codziennie o pomoc prosi nas kilkadziesiąt rodzin w potrzebie. Musimy zareagować. Nie zamkniemy drzwi przed ludźmi, którzy coraz liczniej przychodzą prosić nas o ratunek. Dla potrzebujących drzwi w Kasisi się nie zamykają, dobrze o tym wiecie!

uzbieranych:
11 210 zł
potrzebujemy:
15 000 zł