moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Chola 2 l

12
29
Urodziny: 08.10.2018
W Kasisi od: 23.03.2020

Chłopczyk trafił do Kasisi, ponieważ stracił mamę. Ludzie, którzy go przynieśli podróżowali z nim ok 800 km, żeby w końcu do nas dotrzeć. Zapewnimy mu wszystko czego potrzebuje, żeby być zdrowym i szczęśliwym dzieckiem.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MARZEC 2020r.
Z powodu COVID-19 od kilku dni Kasisi pozostaje zamknięte. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze. Są jednak wyjątki. Otwieramy drzwi wtedy, gry pukają do nich potrzebujący. Dziś opieka społeczna przywiozła nad małego Chola z wioski oddalonej 800 kilometrów od Kasisi. Od kilku godzin cieszymy się nowym członkiem kasiskiej rodziny. Chłopiec dwa miesiące temu w tragicznych okolicznościach stracił matkę. Kobieta nie przeżyła spotkania z krokodylem, a ponieważ karmiła chłopaka piersią, Chola szybko wpadł w niedożywienie. Dziś waży zaledwie 6,5 kilograma i bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Chłopak trafił od razu do House of Hope na kwarantannę. Będzie potrzebował specjalnego odżywiania, żeby wyciągnąć go z niedożywienia i wzmocnić bardzo słaby organizm. Zrobimy wszystkie badania i cokolwiek trzeba, by poczuł się jak w domu. Trzymajcie za niego kciuki!
 
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przytulanki
+40 serc

Przytulanki

40,00 PLN
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 PLN
Sok
+4 serc

Sok

4,00 PLN
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 PLN
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 PLN
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ania

Jawor

Ola & Family

ABR

Agnieszka Kuprowska

Daisy with Children

Kamila and Colin

Paweł

Klaudia

Ewa

Karolina

Ewa

Iga Domalewska

Natalia

Iska23

Margot

Małgorzata

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Sławka

Ola

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Małgorzata

Anizee

Małgorzata Stoltman

Emi London

Anonimowy Darczyńca

Anna Brykała

Żaneta, Mariusz, Amelia, Alan Gwizdała ❤️

Edytaakm

Anonimowy Darczyńca

Anonimowy Darczyńca

Ela

Anonimowy Darczyńca

Nina

Anonimowy Darczyńca

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.

 

uzbieranych:
42 035 zł
potrzebujemy:
100 000 zł