moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Chola 3 l

18
39
Urodziny: 08.10.2018
W Kasisi od: 23.03.2020

Chłopczyk trafił do Kasisi podczas pandemii Covid 19. Kasisi mimo że ze względów bezpieczeństwa było zamknięte, otworzyło drzwi, żeby przyjąć potrzebujące dziecko. Chola został przywieziony z wioski oddalonej o 800 km.  Chłopiec w tragicznych okolicznościach stracił matkę. Kobieta nie przeżyła spotkania z krokodylem, a ponieważ karmiła chłopaka piersią, Chola szybko wpadł w niedożywienie. Kiedy przyjmowaliśmy go do Kasisi, ważył zaledwie 6,5 kg. Dzięki specjalnemu odżywianiu udało nam się wyciągnąć chłopca z niedożywienia i wzmocnić jego bardzo słaby organizm.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2022
Chodzi do kasiskiego przedszkola. Jest radosny i bardzo uparty, wie, czego chce. Jak chce otrzymać coś, na czym bardzo mu zależy, konsekwentnie o to walczy;)  
GRUDZIEŃ 2021
Chłopiec jest bardzo aktywny i ma dużo pomysłów. Pięknie mówi. Lubi wszystko co słodkie, nawet leki.
CZERWIEC 2021
Miał kłopoty z nóżkami. Przyjmuje leki przeciwpadaczkowe, pomagają mu. Jest bardzo płaczliwy, ale to typowe dla tego okresu rozwoju. Często dzwoni do niego wujek i jest bardzo wdzięczny za to, że chłopiec ma tak dobrą opiekę w Kasisi
MARZEC 2020
Z powodu COVID-19 od kilku dni Kasisi pozostaje zamknięte. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest najważniejsze. Są jednak wyjątki. Otwieramy drzwi wtedy, gry pukają do nich potrzebujący. Dziś opieka społeczna przywiozła nad małego Chola z wioski oddalonej 800 kilometrów od Kasisi. Od kilku godzin cieszymy się nowym członkiem kasiskiej rodziny. Chłopiec dwa miesiące temu w tragicznych okolicznościach stracił matkę. Kobieta nie przeżyła spotkania z krokodylem, a ponieważ karmiła chłopaka piersią, Chola szybko wpadł w niedożywienie. Dziś waży zaledwie 6,5 kilograma i bardzo potrzebuje naszego wsparcia. Chłopak trafił od razu do House of Hope na kwarantannę. Będzie potrzebował specjalnego odżywiania, żeby wyciągnąć go z niedożywienia i wzmocnić bardzo słaby organizm. Zrobimy wszystkie badania i cokolwiek trzeba, by poczuł się jak w domu. Trzymajcie za niego kciuki!
 
pokaż starsze
Kończę 4 lata. Podaruj mi Tort

WKRÓTCE OBCHODZĘ
URODZINY

+29 serc

Tort urodzinowy dla dziecka

29,00 zł

Dziś wspaniały dzień – Twoje dziecko obchodzi urodziny! Jest bogatsze o kolejny rok doświadczeń, nauki i, przede wszystkim, miłości, którą otrzymuje od Ciebie, drogi Rodzicu!

Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy, i podaruj wirtualny tort, który w Zambii zamieni się w najprawdziwsze spełnienie marzeń. Czytanki, zabawki, nauka gry na instrumencie, a może po prostu coś ładnego? Możesz mieć pewność, że zadbamy o wspaniałe urodzinowe wspomnienia!

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Cyryl Jan Łukasiak

Ania

M

Bartek

Anna

Damian

Karolina Opolska-Warchol

Anna Tyczyńska

Karolina

Aneta

BARTŁOMIEJ

Kasia,Michasia i Hubert

AB

malgosia

Sylwia P

Jawor

Ola & Family

ABR

Agnieszka Kuprowska

Kamila and Colin

Paweł

Klaudia

Ewa

Karolina

Ewa

Iga Domalewska

Natalia

Iska23

Margot

Małgorzata

Sławka

Ola

Małgorzata

Anizee

Małgorzata Stoltman

Emi London

Anna Brykała

Żaneta, Mariusz, Amelia, Alan Gwizdała ❤️

Edytaakm

Ela

Nina

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 528 zł
potrzebujemy:
4 950 zł