Od Kasisi do ołtarza: Jak James realizuje marzenia dzięki miłości rodziny

Data dodania: 19.09.2023

James Banda się ożenił! W ostatni weekend wraz z Ewą powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Lecą właśnie gdzieś między Etiopią a Zambią. Zaraz będą w domu. Swoim szczęściem chciał od razu podzielić z rodziną w Kasisi. Bo Kasisi to DOM. Tu się zostawia kotwicę, tu się zakłada skrzydła i leci do spełnienia marzeń.

W Kasisi nie przeszczepiamy dzieciom naszych pomysłów i ambicji. Nie mówimy im, co mają robić, jak się odwdzięczyć, kiedy wracać i jak wykorzystać to, co w DOMU otrzymali. Dobrze wiemy, że naprawdę szczęśliwe będą wtedy, gdy wchodząc w dorosłość, same wybiorą, gdzie jest ich szczęście. Na tym polega rodzicielska miłość.
Ten rok był dla Jamesa przełomowy. Spełniły się jego największe marzenia. Ciężko pracował, by ukończyć studia medyczne, teraz zakłada rodzinę i uwierzcie, w sobotę prócz stresu typowego dla młodej pary, biło z nich prawdziwe szczęście i radość.

James jest świadomy, że pomogliście mu spełnić marzenia rangi równej podróży w kosmos. Teraz prosił, by przekazać, że chciałby tego samego dla swoich młodszych braci i sióstr z Kasisi. James pokazał im właśnie, że dzięki ciężkiej pracy i Waszemu wsparciu, nie ma na tym świecie rzeczy niemożliwych. Jeśli chcecie zrobić mu drobny prezent ślubny, odwiedźcie Zakupy dla Kasisi na naszej stronie i spełnijcie małe marzenia dziecka z Kasisi. Pomóżmy innym uwierzyć, że marzenia się spełniają.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł