moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Od Kasisi do ołtarza: Jak James realizuje marzenia dzięki miłości rodziny

Data dodania: 19.09.2023

James Banda się ożenił! W ostatni weekend wraz z Ewą powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Lecą właśnie gdzieś między Etiopią a Zambią. Zaraz będą w domu. Swoim szczęściem chciał od razu podzielić z rodziną w Kasisi. Bo Kasisi to DOM. Tu się zostawia kotwicę, tu się zakłada skrzydła i leci do spełnienia marzeń.

W Kasisi nie przeszczepiamy dzieciom naszych pomysłów i ambicji. Nie mówimy im, co mają robić, jak się odwdzięczyć, kiedy wracać i jak wykorzystać to, co w DOMU otrzymali. Dobrze wiemy, że naprawdę szczęśliwe będą wtedy, gdy wchodząc w dorosłość, same wybiorą, gdzie jest ich szczęście. Na tym polega rodzicielska miłość.
Ten rok był dla Jamesa przełomowy. Spełniły się jego największe marzenia. Ciężko pracował, by ukończyć studia medyczne, teraz zakłada rodzinę i uwierzcie, w sobotę prócz stresu typowego dla młodej pary, biło z nich prawdziwe szczęście i radość.

James jest świadomy, że pomogliście mu spełnić marzenia rangi równej podróży w kosmos. Teraz prosił, by przekazać, że chciałby tego samego dla swoich młodszych braci i sióstr z Kasisi. James pokazał im właśnie, że dzięki ciężkiej pracy i Waszemu wsparciu, nie ma na tym świecie rzeczy niemożliwych. Jeśli chcecie zrobić mu drobny prezent ślubny, odwiedźcie Zakupy dla Kasisi na naszej stronie i spełnijcie małe marzenia dziecka z Kasisi. Pomóżmy innym uwierzyć, że marzenia się spełniają.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł