moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Podarujcie Blessing odrobinę energii

Data dodania: 28.04.2022

Uwaga rodzice Blessing! Żeby zrobić te zdjęcia, musieliśmy się trochę napocić – dziewczynka cały czas jest w ruchu!

Niewidoma Blessing jest w Kasisi już od kilku miesięcy. Nie uda się przywrócić jej wzroku, ale udało nam się przywrócić jej najprawdziwszy, ciepły Dom – i efekty już widać.

Dziewczynka dużo więcej się uśmiecha i nawiązuje kontakt z mamies oraz z innymi dziećmi. Zaczęła też z ciekawością reagować na różne odgłosy i własne imię.

Miny robi prześmieszne – Blessing jest jednym z tych dzieci, które emocje mają po prostu wypisane na twarzy. A że jest na etapie bardzo aktywnego poznawania świata i wszystko ją zdumiewa – to możecie zobaczyć jej cały repertuar mimiczny na zdjęciach.

Odważnie chwyta zabawki, różnego rodzaju masażyki i zabawki dla małych paluszków. Okazuje się też, że jest małą melomanką – bardzo lubi muzykę. Kiedy mamies śpiewają jej piosenki, sama zaczyna tańczyć i podśpiewywać.

A jeśli chodzi o apetyt – dzień nie rozpoczęty od butelki mleka to dzień stracony, dziewczynka bardzo chętnie je. Skądś trzeba brać energię na taniec.

Butelka mleka kosztuje tylko 3 zł, ale przy tej liczbie maluchów zapasy nikną w mgnieniu oka. Może podarujecie dziewczynce chociaż jedną buteleczkę? Blessing odwdzięczy się swoim najpiękniejszym uśmiechem!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł