moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Podarujcie Blessing odrobinę energii

Data dodania: 28.04.2022

Uwaga rodzice Blessing! Żeby zrobić te zdjęcia, musieliśmy się trochę napocić – dziewczynka cały czas jest w ruchu!

Niewidoma Blessing jest w Kasisi już od kilku miesięcy. Nie uda się przywrócić jej wzroku, ale udało nam się przywrócić jej najprawdziwszy, ciepły Dom – i efekty już widać.

Dziewczynka dużo więcej się uśmiecha i nawiązuje kontakt z mamies oraz z innymi dziećmi. Zaczęła też z ciekawością reagować na różne odgłosy i własne imię.

Miny robi prześmieszne – Blessing jest jednym z tych dzieci, które emocje mają po prostu wypisane na twarzy. A że jest na etapie bardzo aktywnego poznawania świata i wszystko ją zdumiewa – to możecie zobaczyć jej cały repertuar mimiczny na zdjęciach.

Odważnie chwyta zabawki, różnego rodzaju masażyki i zabawki dla małych paluszków. Okazuje się też, że jest małą melomanką – bardzo lubi muzykę. Kiedy mamies śpiewają jej piosenki, sama zaczyna tańczyć i podśpiewywać.

A jeśli chodzi o apetyt – dzień nie rozpoczęty od butelki mleka to dzień stracony, dziewczynka bardzo chętnie je. Skądś trzeba brać energię na taniec.

Butelka mleka kosztuje tylko 3 zł, ale przy tej liczbie maluchów zapasy nikną w mgnieniu oka. Może podarujecie dziewczynce chociaż jedną buteleczkę? Blessing odwdzięczy się swoim najpiękniejszym uśmiechem!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł