Podarujcie dzieciakom po talerzu pełnowartościowego śniadania!

Data dodania: 24.04.2023
Jeśli ktoś wątpi, że dla Kasisjan śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, to zapraszamy do sprawdzenia. Tylko porzućcie plany o wyspaniu się – ponieważ już od szóstej rano, czy to środa czy sobota, przed jadalnią ustawia się dłuuuuga, pełna dziecięcych śmiechów kolejka!
A jeśli jednak prześpicie śniadanie, mamie nie będzie miała litości – przyjdzie z pełnym talerzem i każe się nie wygłupiać. Piszemy z doświadczenia!
Mamies po prostu pilnują stabilności energetycznej w Kasisi. Gdyby nie śniadanie, skąd James brałby energię na rozkładanie urządzeń elektronicznych na czynniki pierwsze? Jak Blessing Mapalo wspinałaby się po ścianach niczym spiderman? Nawet zawsze uśmiechniętej Hilarii nie byłoby do śmiechu, gdyby z talerzyka zniknęła ulubiona jajecznica.
Dzisiejszy europejski dzień śniadania może i jest symboliczny, ale dla naszych dzieciaków zdrowe śniadanie to naprawdę, ale to NAPRAWDĘ podstawowa potrzeba. Kasisi zasilane jest porannymi talerzami nshimy (kleiku), jajecznicy i obowiązkowego zielonego dodatku. Elektrownia Bełchatów może się schować.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł