Pomóż dorastać Wisdomowi

Data dodania: 30.09.2021

Ten uroczy chłopiec to Wisdom. Do Kasisi przyniósł go kilka miesięcy temu tata, sam więcej się nie pokazał. I choć Wisdom ma zaledwie dwa lata, to poznał już, czym jest odrzucenie i ból. Chłopczyk cierpi na porażenie mózgowe. Od razu powiedzieliśmy małemu, że tu jest jego DOM, że go kochamy i czekaliśmy na niego.

Decydując się na pójście w swoją stronę, tata Wisdoma podjął słuszną decyzję – Kasisi to wyjątkowy dom również dla dzieci z niepełnosprawnością. Dla nich to nie tylko ratunek, szansa na przeżycie, ale także możliwość rozwoju i dostęp do specjalistycznej pomocy skrojonej na ich potrzeby. Regularna fizjoterapia Wisdoma zaczyna przynosić pierwsze efekty. Dziś, przytrzymując się czegoś, chłopiec potrafi sam stanąć na nogach.

Adopcja z Sercem jest właśnie po to, by na tym świecie, który do tej pory nie był gościnny dla Wisdoma, przybyło mu prawdziwych przyjaciół. Takich, którzy bez względu na to, gdzie są, będą gotowi dać mu najlepszy prezent – rodzinę na dziś i całą przyszłość, która od teraz rysuje się już zupełnie inaczej.

Podziel się z Wisdomem – adoptuj chłopca materialnie lub duchowo i obserwuj, jak pięknie dorasta!