moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Pomóż dorastać Wisdomowi

Data dodania: 30.09.2021

Ten uroczy chłopiec to Wisdom. Do Kasisi przyniósł go kilka miesięcy temu tata, sam więcej się nie pokazał. I choć Wisdom ma zaledwie dwa lata, to poznał już, czym jest odrzucenie i ból. Chłopczyk cierpi na porażenie mózgowe. Od razu powiedzieliśmy małemu, że tu jest jego DOM, że go kochamy i czekaliśmy na niego.

Decydując się na pójście w swoją stronę, tata Wisdoma podjął słuszną decyzję – Kasisi to wyjątkowy dom również dla dzieci z niepełnosprawnością. Dla nich to nie tylko ratunek, szansa na przeżycie, ale także możliwość rozwoju i dostęp do specjalistycznej pomocy skrojonej na ich potrzeby. Regularna fizjoterapia Wisdoma zaczyna przynosić pierwsze efekty. Dziś, przytrzymując się czegoś, chłopiec potrafi sam stanąć na nogach.

Adopcja z Sercem jest właśnie po to, by na tym świecie, który do tej pory nie był gościnny dla Wisdoma, przybyło mu prawdziwych przyjaciół. Takich, którzy bez względu na to, gdzie są, będą gotowi dać mu najlepszy prezent – rodzinę na dziś i całą przyszłość, która od teraz rysuje się już zupełnie inaczej.

Podziel się z Wisdomem – adoptuj chłopca materialnie lub duchowo i obserwuj, jak pięknie dorasta!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł