Pomóż Veronice w realizacji marzeń

Data dodania: 04.05.2022

Veronica właśnie przyjechała do Kasisi na dwa tygodnie – na co dzień uczęszcza do szkoły z internatem, jest w 12 klasie. Rozłąka z siostrami – Anną i Catherine – zawsze jest dla niej trudna, ale dziewczynka wie, że solidna edukacja to podstawa.

Veronica od zawsze wydawała się ponadprzeciętnie dorosła i ambitna. Kiedy nie opiekuje się innymi dziećmi z Edmund’s House, snuje plany dotyczące swojej przyszłości.

Dziewczynka w każdej wolnej chwili pochłania książki, i to nie tylko literaturę piękną. Bardzo chce zostać w przyszłości lekarką, dlatego pilnie uczy się matematyki i biologii – jednych z najtrudniejszych przedmiotów szkolnych. To bardzo ambitne dziecko!

Veronicę interesuje Polska, dlatego co jakiś czas dopytuje nas – A jak to jest studiować w Polsce? – Czy życie w Polsce bardzo różni się od życia w Zambii?

Kto wie, może podąży śladem Jamesa i Evy i zostanie naszym kolejnym lekarzem? Z całego serca życzymy jej spełnienia marzeń, po które nie boi się sięgać, nawet jeśli stanowią nie lada wyzwanie! Zajrzyj na profil Veroniki – zostań rodzicem adopcyjnym małej naukowczyni lub ufunduj zestaw książek do biblioteki, które pozwolą dziewczynce dostać się na wymarzone studia!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł