moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Pomóż Veronice w realizacji marzeń

Data dodania: 04.05.2022

Veronica właśnie przyjechała do Kasisi na dwa tygodnie – na co dzień uczęszcza do szkoły z internatem, jest w 12 klasie. Rozłąka z siostrami – Anną i Catherine – zawsze jest dla niej trudna, ale dziewczynka wie, że solidna edukacja to podstawa.

Veronica od zawsze wydawała się ponadprzeciętnie dorosła i ambitna. Kiedy nie opiekuje się innymi dziećmi z Edmund’s House, snuje plany dotyczące swojej przyszłości.

Dziewczynka w każdej wolnej chwili pochłania książki, i to nie tylko literaturę piękną. Bardzo chce zostać w przyszłości lekarką, dlatego pilnie uczy się matematyki i biologii – jednych z najtrudniejszych przedmiotów szkolnych. To bardzo ambitne dziecko!

Veronicę interesuje Polska, dlatego co jakiś czas dopytuje nas – A jak to jest studiować w Polsce? – Czy życie w Polsce bardzo różni się od życia w Zambii?

Kto wie, może podąży śladem Jamesa i Evy i zostanie naszym kolejnym lekarzem? Z całego serca życzymy jej spełnienia marzeń, po które nie boi się sięgać, nawet jeśli stanowią nie lada wyzwanie! Zajrzyj na profil Veroniki – zostań rodzicem adopcyjnym małej naukowczyni lub ufunduj zestaw książek do biblioteki, które pozwolą dziewczynce dostać się na wymarzone studia!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 330 zł
potrzebujemy:
10 000 zł