moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Pomóżcie nam przywrócić na twarzy Nataszy i Gabriela uśmiech!

Data dodania: 04.04.2022

Bardzo Wam dziękujemy, że byliście tak blisko Kasisi w ostatnich dniach. Kolejny raz przekonaliśmy się, że w najtrudniejszych momentach możemy na Was liczyć. Dziś na kasiskim cmentarzu żegnamy Mishka.

Mnóstwo trudnych chwil mają za sobą Natasza (12 lat) i Gabriel (7 lat). Są z nami od paru dni. Teraz to właśnie oni bardzo potrzebują naszej opieki. Ich bezpieczny, dziecięcy świat zawalił się wraz ze śmiercią mamy. Wtedy też z twarzy zniknęły uśmiechy, a ich miejsce zajęły lęk i poczucie odrzucenia. Początkowo rodzeństwem miała zająć się ciocia, jednak szybko zmieniła zdanie, oddając je ojcu, który całe dnie spędza poza domem w poszukiwaniu pracy. Dzieci trafiły do Kasisi zagłodzone…

Czas odmienić twarze Nataszy i Gabriela! Kasisi już to robi, a Wy możecie nam w tym pomóc. Mocno wierzymy, że gdy nowi Kasisjanie zobaczą, jak potężna armia gotowych do wsparcia i przytulenia ramion za nimi stoi, tu w Domu i tam po drugiej stronie równika, na nowo zaczną ufać i otwierać się. To potrwa, na pewno. Ale wiemy też, że z Wami takie przemiany są możliwe. Tyle razy byliśmy ich świadkami.

Pomóżcie nam przywrócić na twarzy Nataszy i Gabriela uśmiech! Za kilka dni pokażemy im, jak wielu mają przyjaciół gotowych towarzyszyć im na nowej drodze, która od dziś biegnie już zupełnie inaczej.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł