Pomóżmy Grace zapomnieć o doznanych krzywdach

Data dodania: 29.01.2021

Za każdym razem serce się kraje na widok przerażonych oczu dzieci, które trafiają do nas, po tym jak w swym krótkim życiu doświadczyły głównie zła… O Grace wiemy niewiele. Właściwie nic więcej prócz tego, że najbliżsi postanowili być dla niej zupełnie obcy. Porzuconą dziewczynkę wczoraj przywiozła do nas opieka społeczna. Choć ma zaledwie 2,5 roku, poznała już, czym jest samotność, odrzucenie i całkowita bezradność.

Na szczęście jest Kasisi, Siostry, cała gromada kochających bezwarunkowo dzieci i Wy! My już wiemy, że z taką obstawą malutka Grace szybko zapomni o doznanych krzywdach. Tu w DOMU będzie normalnym maluchem, najedzonym, spokojnym, śpiącym w swoim czystym łóżku, mającym przyjaciół, po prostu zadbanym i kochanym, tak jak na to zasługuje KAŻDE dziecko na świecie.

Jeśli ktoś z Was chciałby zrobić Grace prezent na dziś i całą przyszłość, która od teraz rysuje się już zupełnie inaczej, to zapraszamy na jej profil adopcyjny.

Witaj w domu, Malutka! Czekaliśmy na Ciebie ❤️