moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Pomóżmy Grace zapomnieć o doznanych krzywdach

Data dodania: 29.01.2021

Za każdym razem serce się kraje na widok przerażonych oczu dzieci, które trafiają do nas, po tym jak w swym krótkim życiu doświadczyły głównie zła… O Grace wiemy niewiele. Właściwie nic więcej prócz tego, że najbliżsi postanowili być dla niej zupełnie obcy. Porzuconą dziewczynkę wczoraj przywiozła do nas opieka społeczna. Choć ma zaledwie 2,5 roku, poznała już, czym jest samotność, odrzucenie i całkowita bezradność.

Na szczęście jest Kasisi, Siostry, cała gromada kochających bezwarunkowo dzieci i Wy! My już wiemy, że z taką obstawą malutka Grace szybko zapomni o doznanych krzywdach. Tu w DOMU będzie normalnym maluchem, najedzonym, spokojnym, śpiącym w swoim czystym łóżku, mającym przyjaciół, po prostu zadbanym i kochanym, tak jak na to zasługuje KAŻDE dziecko na świecie.

Jeśli ktoś z Was chciałby zrobić Grace prezent na dziś i całą przyszłość, która od teraz rysuje się już zupełnie inaczej, to zapraszamy na jej profil adopcyjny.

Witaj w domu, Malutka! Czekaliśmy na Ciebie ❤️

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł