moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Grace 4 l

29
34
Urodziny: 15.05.2018
W Kasisi od: 28.01.2021

O Grace wiemy niewiele. Właściwie nic więcej prócz tego, że najbliżsi postanowili być dla niej zupełnie obcy. Porzuconą dziewczynkę przywiozła do nas opieka społeczna. Choć jest jeszcze taka młoda, poznała już, czym jest samotność, odrzucenie i całkowita bezradność.

Na szczęście jest Kasisi, Siostry, cała gromada kochających bezwarunkowo dzieci i Wy! My już wiemy, że z taką obstawą malutka Grace szybko zapomni o doznanych krzywdach. Tu w DOMU będzie normalnym maluchem, najedzonym, spokojnym, śpiącym w swoim czystym łóżku, mającym przyjaciół, po prostu zadbanym i kochanym, tak jak na to zasługuje KAŻDE dziecko na świecie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2023
Babcia zrobiła jeszcze jedną próbę zabrania dziewczynki, ale nie udało się. Dla Grace to Kasisi jest prawdziwym domem i to tutaj czuje się bezpieczna. Jest w grupie starszych przedszkolaków.
LIPIEC 2022
Babcia chciała ją wziąć do siebie, ale Grace za żadne skarby nie chciała opuścić Kasisi. Kiedy dziewczynka do nas trafiła, była wystraszona i wycofana. Dziś jest energicznym, otwartym, pewnym siebie dzieckiem. Chodzi do domowego przedszkola.  
GRUDZIEŃ 2021
Rośnie pięknie. Bardzo lubi zabawy i gry ruchowe.
MAJ 2021
Nikt nie odwiedza Grace. Jej ojciec jest nieznany, a matkę odnaleziono, ale jest w więzieniu. Na początku dziewczynka była wystraszona, wszystkiego się bała, teraz już potrafi zaufać i czuje się bezpiecznie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Violetta Ksiezniak

Anna Ch

MADZIAMADZIA

Kevin

Mm

Cyryl Jan Łukasiak

Natalia

Małgosia

Mama Zosi i Igi

Paulina Kłysik

Ika

Agnieszka S.

Gosia, Borys, Miłosz

Monika Tokarska

Agnirszka

Ma...

Halszka

Boguccy

Marcin D.

Agnieszka Kuprowska

WERONIKA i JOANNA

Iwona

Martyna

Anna i Stanisław Podpora

Aleksandra

Paulina

Odeta

Julia

Marta Jałowiec

Alicja

Patrycja Avetisyan

Paulina Bul

Kamil Łuczaj

Ania, Wojtek, Ola i Miłka

Ilona Chudzik

Aneta B

Momo

T.Ż.W. - Szczecińskie

Piotr

Justyna

Natalia

Edyta

Aneta Stempska

AZ

Ania

Ada Walica

Kamil Król

Agnieszka Habel

Magda

Daria

Anita

Joanna

Aleksandra Chrostowska

Monika Wdowczyk

Ana

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł