moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Grace 5 l

38
Urodziny: 15.05.2018
W Kasisi od: 28.01.2021

O Grace wiemy niewiele. Właściwie nic więcej prócz tego, że najbliżsi postanowili być dla niej zupełnie obcy. Porzuconą dziewczynkę przywiozła do nas opieka społeczna. Choć jest jeszcze taka młoda, poznała już, czym jest samotność, odrzucenie i całkowita bezradność.

Na szczęście jest Kasisi, Siostry, cała gromada kochających bezwarunkowo dzieci i Wy! My już wiemy, że z taką obstawą malutka Grace szybko zapomni o doznanych krzywdach. Tu w DOMU będzie normalnym maluchem, najedzonym, spokojnym, śpiącym w swoim czystym łóżku, mającym przyjaciół, po prostu zadbanym i kochanym, tak jak na to zasługuje KAŻDE dziecko na świecie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Grace jest pełnym energii, uśmiechniętym dzieckiem. Kasisi pomogło jej na nowo otworzyć się na ludzi, zaufać im. Babcia ostatecznie porzuciła próby zabrania dziewczynki do siebie. Widząc jej stanowczy opór, przekonała się, że to Kasisi jest dla niej domem. Tu jest szczęśliwa.
LUTY 2023
Babcia zrobiła jeszcze jedną próbę zabrania dziewczynki, ale nie udało się. Dla Grace to Kasisi jest prawdziwym domem i to tutaj czuje się bezpieczna. Jest w grupie starszych przedszkolaków.
LIPIEC 2022
Babcia chciała ją wziąć do siebie, ale Grace za żadne skarby nie chciała opuścić Kasisi. Kiedy dziewczynka do nas trafiła, była wystraszona i wycofana. Dziś jest energicznym, otwartym, pewnym siebie dzieckiem. Chodzi do domowego przedszkola.  
GRUDZIEŃ 2021
Rośnie pięknie. Bardzo lubi zabawy i gry ruchowe.
MAJ 2021
Nikt nie odwiedza Grace. Jej ojciec jest nieznany, a matkę odnaleziono, ale jest w więzieniu. Na początku dziewczynka była wystraszona, wszystkiego się bała, teraz już potrafi zaufać i czuje się bezpiecznie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Anna Ch

Zuzanna Kinecka

Nikola

Patrycja Reway

Karolina

Natalia

Anna Grzonkowska

Mm

Małgosia

Mama Zosi i Igi

Ika

Monika Tokarska

Agnirszka

Ma...

Boguccy

Marcin D.

WERONIKA i JOANNA

Iwona

Anna i Stanisław Podpora

Marta Jałowiec

Kamil Łuczaj

Aneta B

Momo

Piotr

Edyta

Aneta Stempska

AZ

Kamil Król

Agnieszka Habel

Magda

Anita

Joanna

Aleksandra Chrostowska

Ilona Chudzik

Monika Wdowczyk

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł