Przedszkolaki

Grace 6 l

30
Urodziny: 15.05.2018
W Kasisi od: 28.01.2021

O Grace wiemy niewiele. Właściwie nic więcej prócz tego, że najbliżsi postanowili być dla niej zupełnie obcy. Porzuconą dziewczynkę przywiozła do nas opieka społeczna. Choć jest jeszcze taka młoda, poznała już, czym jest samotność, odrzucenie i całkowita bezradność.

Na szczęście jest Kasisi, Siostry, cała gromada kochających bezwarunkowo dzieci i Wy! My już wiemy, że z taką obstawą malutka Grace szybko zapomni o doznanych krzywdach. Tu w DOMU będzie normalnym maluchem, najedzonym, spokojnym, śpiącym w swoim czystym łóżku, mającym przyjaciół, po prostu zadbanym i kochanym, tak jak na to zasługuje KAŻDE dziecko na świecie.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

KWIECIEŃ 2024
Serce babci bije z miłością i troską o Grace, ale z głębokim zrozumieniem i szacunkiem dla dziewczynki, podjęła decyzję, że nie będzie próbowała już zabrać jej do domu. Zrozumiała, że czasami miłość oznacza pozwolenie drugiej osobie na wybór własnej drogi, nawet jeśli jest to trudne. Dlatego przestała proponować Grace, że zabierze ją do siebie, pozostawiając decyzję w rękach dziewczynki. Może kiedyś będzie na to gotowa.
LIPIEC 2023
Grace jest pełnym energii, uśmiechniętym dzieckiem. Kasisi pomogło jej na nowo otworzyć się na ludzi, zaufać im. Babcia ostatecznie porzuciła próby zabrania dziewczynki do siebie. Widząc jej stanowczy opór, przekonała się, że to Kasisi jest dla niej domem. Tu jest szczęśliwa.
LUTY 2023
Babcia zrobiła jeszcze jedną próbę zabrania dziewczynki, ale nie udało się. Dla Grace to Kasisi jest prawdziwym domem i to tutaj czuje się bezpieczna. Jest w grupie starszych przedszkolaków.
LIPIEC 2022
Babcia chciała ją wziąć do siebie, ale Grace za żadne skarby nie chciała opuścić Kasisi. Kiedy dziewczynka do nas trafiła, była wystraszona i wycofana. Dziś jest energicznym, otwartym, pewnym siebie dzieckiem. Chodzi do domowego przedszkola.  
GRUDZIEŃ 2021
Rośnie pięknie. Bardzo lubi zabawy i gry ruchowe.
MAJ 2021
Nikt nie odwiedza Grace. Jej ojciec jest nieznany, a matkę odnaleziono, ale jest w więzieniu. Na początku dziewczynka była wystraszona, wszystkiego się bała, teraz już potrafi zaufać i czuje się bezpiecznie.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Joanna Pe.

Karo&Maks

Abigail

Natalia

Agnieszka

Maja Slabon

Babcia Gaga

Anna Ch

Nikola

Patrycja Reway

Karolina

Natalia

Anna Grzonkowska

Mama Zosi i Igi

Ika

Boguccy

WERONIKA i JOANNA

Iwona

Anna i Stanisław Podpora

Kamil Łuczaj

Momo

Piotr

Edyta

Aneta Stempska

Kamil Król

Joanna

Ilona Chudzik

Monika Wdowczyk

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł