Ponad Tysiąc Powodów aby w Majówkę Zajrzeć do Naszej Spiżarni

Data dodania: 30.04.2024
W trakcie zbliżającej się majówki, gdy wiele osób będzie cieszyło się z pogody i czasu wolnego, nie możemy zapomnieć o tych, którzy pomocy potrzebują najbardziej – dzieciakach z Kasisi. W tym Domu każdego dnia wydajemy ponad 1000 posiłków. Ta liczba to więcej niż tylko statystyka. To ponad 250 serc, które liczą na Wasze wsparcie ❤️
Wiemy, że czasami trudno uwierzyć, że Wasz wkład może coś zmienić, ale wirtualna spiżarnia to miejsce, gdzie gesty stają się rzeczywistością. Każdy posiłek, który zostanie przez Was zakupiony, trafi na talerze naszych małych i dużych Kasisjan.
Dziękujemy z góry za Waszą pomoc! Niech ten długi weekend będzie pełen radości dla wszystkich. Do zobaczenia w spiżarni! 🛒