moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Potyczki Edmunda z Mosesem

Data dodania: 06.04.2020

To teraz będzie HIT prosto z Kasisi i dwóch bohaterów dnia❗️

Podczas popołudniowej zabawy bejbików na kasiskim placu zabaw, z nieznanego dotąd powodu, Edmund tak przyłożył Mosesowi, że ten zaliczył bolesny upadek na twarz. A że Edmund ma masę i siłę, to upadek Mosesa nie był tylko draśnięciem.

Siostra Mariola od razu udzieliła Edmundowi reprymendy i wysłała go na ławkę, by zapanował nad swoimi emocjami. Chłopak, wyraźnie zaskoczony reakcją Mamushi, przerwał zabawę i posłusznie usiadł z dala od wszystkich. Moses, który po ciosie kolegi ledwo co zdążył podnieść z ziemi swoje oblicze, widząc, że jego wybuchowy kolega siedzi teraz sam na ławce z miną pochmurną jak niebo w środku pory deszczowej, zaproponował: — Posiedźmy razem. Razem będzie nam weselej. ❤️

I było. Bawili się na ławce razem tak dobrze, że po chwili dołączyła do nich cała grupa bejbików, która śmiech chłopaków z karnej ławeczki uznała za lepszą rozrywkę niż cały plac zabaw. Ostatecznie w bójce nie ucierpiała ani twarz Mosesa ani przyjaźń obu panów.

Każdą złą sytuację najlepiej zasypać górą dobra. Nasze dzieciaki wiedzą to doskonale, zaskakując nawet dorosłych. My uczymy się od nich i nieustannie odpowiadamy na potrzeby Kasisi, które od dwóch tygodni jest w kwarantannie.

Jeśli chcecie nam pomóc zasypać zagrożenie epidemiologiczne górą dobra, wesprzyjcie zbiórkę, z której środki przeznaczymy na podstawowe potrzeby naszych podopiecznych.

https://www.fundacjakasisi.pl/zbiorka/ochronmy-kasisi-przed-wirusem/

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł