Potyczki Edmunda z Mosesem

Data dodania: 06.04.2020

To teraz będzie HIT prosto z Kasisi i dwóch bohaterów dnia❗️

Podczas popołudniowej zabawy bejbików na kasiskim placu zabaw, z nieznanego dotąd powodu, Edmund tak przyłożył Mosesowi, że ten zaliczył bolesny upadek na twarz. A że Edmund ma masę i siłę, to upadek Mosesa nie był tylko draśnięciem.

Siostra Mariola od razu udzieliła Edmundowi reprymendy i wysłała go na ławkę, by zapanował nad swoimi emocjami. Chłopak, wyraźnie zaskoczony reakcją Mamushi, przerwał zabawę i posłusznie usiadł z dala od wszystkich. Moses, który po ciosie kolegi ledwo co zdążył podnieść z ziemi swoje oblicze, widząc, że jego wybuchowy kolega siedzi teraz sam na ławce z miną pochmurną jak niebo w środku pory deszczowej, zaproponował: — Posiedźmy razem. Razem będzie nam weselej. ❤️

I było. Bawili się na ławce razem tak dobrze, że po chwili dołączyła do nich cała grupa bejbików, która śmiech chłopaków z karnej ławeczki uznała za lepszą rozrywkę niż cały plac zabaw. Ostatecznie w bójce nie ucierpiała ani twarz Mosesa ani przyjaźń obu panów.

Każdą złą sytuację najlepiej zasypać górą dobra. Nasze dzieciaki wiedzą to doskonale, zaskakując nawet dorosłych. My uczymy się od nich i nieustannie odpowiadamy na potrzeby Kasisi, które od dwóch tygodni jest w kwarantannie.

Jeśli chcecie nam pomóc zasypać zagrożenie epidemiologiczne górą dobra, wesprzyjcie zbiórkę, z której środki przeznaczymy na podstawowe potrzeby naszych podopiecznych.