moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Przekazując szkolną wyprawkę zmieniasz świat tych dzieci

Data dodania: 24.08.2022

Nowy rok szkolny zbliża się do Kasisi wielkimi krokami, a niektórzy mali Kasisjanie po raz pierwszy przekroczą szkolne mury.

Nauka czytania, niepewne szlaczki, pierwsze problemy matematyczne – wiemy, że z Wami poradzą sobie z każdym wyzwaniem!

Siostra Mariola zawsze mówi dzieciom – Otrzymałeś szansę taką jak James, Eva czy Tamara. Jeśli się zaangażujesz, osiągniesz wszystko, co sobie wymarzysz, ale decyzja zawsze należy do Ciebie.

Przekazując szkolną wyprawkę, ułatwiasz im tę decyzję. A co najważniejsze – zmieniasz świat tych dzieci – na taki pełen otwartych drzwi i otwartych, rodzicielskich ramion. Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

Nie namawiamy Cię do sfinansowania całego plecaka pomocy naukowych – przekaż równowartość jednego zeszytu, szkolnego posiłku lub podręcznika. Otwórz drzwi do przyszłości dla dzieci, które po raz pierwszy przekroczą szkolne mury!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł