moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Przywitajmy nasze dwa nowe małe cuda

Data dodania: 20.05.2021

Dwa zdjęcia, dwa znaki zapytania, bardzo konkretny plan na przyszłość i jedna gorąca prośba. Do Was! Od kilku dni Kasisi stało się domem dla dwójki niemowlaków.
O dziewczynce nie wiemy absolutnie nic poza tym, że urodziła się 1 kwietnia 2021 r. i ma na imię Noami. Jej historia zaczyna się tutaj. Zrobimy wszystko, by niczego jej nie brakowało. Paul urodził się 2 maja. Został porzucony w szpitalu.
Nowi lokatorzy mają doskonały apetyt i są zdrowi. Potrzebują dużo troski i miłości, których Kasisi ma dla nich pod dostatkiem. Oboje czekają też na przyjaciół, którzy zdecydują od dziś towarzyszyć im i wspierać ich w rozwoju. Temu służy nasz projekt Adoptuj z Sercem, do którego serdecznie zapraszamy!
Przywitajmy nasze nowe dwa małe cuda zakupami mleka zastępczego w naszej Spiżarni.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
13 950 zł
potrzebujemy:
17 000 zł