Pilna adopcja

Paul 4 l

Urodziny: 24.06.2019
W Kasisi od: 21.11.2022

Paul ma rodziców. Jednak obydwoje są chorzy i nie są w stanie zająć się chłopcem i jego rodzeństwem. Tata podjął nawet próbę utrzymania rodziny i zaczął szukać pracy, jednak nie udało się.

LIPIEC 2023
Paul znakomicie zaaklimatyzował się w Kasisi i wyraźnie dobrze się tu czuje. Jego radość jest zaraźliwa - uwielbia się przytulać i chętnie uczestniczy we wspólnych zabawach. Cieszymy się z tego bardzo, bo niestety nie może liczyć na odwiedziny od swoich rodziców ani dalszej rodziny.

Mleko

Mleko