Bejbiki

Paul 4 m

Urodziny: 02.05.2021
W Kasisi od: 13.05.2021

Chłopiec urodził się 2 maja 2021 roku. Trafił do Kasisi mając zaledwie 11 dni. Nie wiemy o nim nic oprócz tego, że potrzebuje dużo ciepła i miłości. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby był szczęśliwy.

CZERWIEC 2021
Jest pogodnym maluszkiem, dobrze się rozwija, nie choruje. Nikt go nie szuka.

Mleko terapeutyczne

Joanna

ŁukiF

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!