Radość z małych rzeczy. Lodowe przyjemności dla kasisjan!

Data dodania: 08.04.2024
W naszym DOMU słońce grzeje równie mocno jak miłość, którą każdego dnia otrzymują nasze dzieciaki. A gdy żar leje się z nieba z wybawieniem przychodzą kochane siostry proponując mniejszym i większym kasisjanom pyszne LODY 😀 Radość jest wtedy ogromna. Każdy z wielkim namaszczeniem otwiera swoje pudełeczko, by później rozkoszować się smakowitym deserem.
To wielka radość móc sprawić dzieciakom taką przyjemność. Nie tylko karmić, ubierać, zapewnić opiekę medyczną i edukację, ale dać im coś więcej. Sprawiać małe przyjemności, z których buduje się piękne wspomnienia.
Dziękujemy, że walczycie z nami każdego dnia o te uśmiechy. Wierzymy, że kupując w weekend lody dla siebie, swoich dzieci, zechcecie też dorzucić kilka dla naszych kochanych kasisjan. Spiżarnia poleca się na upalne dni! ♥️

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł