Radość z małych rzeczy. Lodowe przyjemności dla kasisjan!

Data dodania: 08.04.2024
W naszym DOMU słońce grzeje równie mocno jak miłość, którą każdego dnia otrzymują nasze dzieciaki. A gdy żar leje się z nieba z wybawieniem przychodzą kochane siostry proponując mniejszym i większym kasisjanom pyszne LODY 😀 Radość jest wtedy ogromna. Każdy z wielkim namaszczeniem otwiera swoje pudełeczko, by później rozkoszować się smakowitym deserem.
To wielka radość móc sprawić dzieciakom taką przyjemność. Nie tylko karmić, ubierać, zapewnić opiekę medyczną i edukację, ale dać im coś więcej. Sprawiać małe przyjemności, z których buduje się piękne wspomnienia.
Dziękujemy, że walczycie z nami każdego dnia o te uśmiechy. Wierzymy, że kupując w weekend lody dla siebie, swoich dzieci, zechcecie też dorzucić kilka dla naszych kochanych kasisjan. Spiżarnia poleca się na upalne dni! ♥️