moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Relacja Jamesa najlepiej pokazuje jak ważne jest Wasze wsparcie

Data dodania: 30.08.2021

– 3 tygodnie w Kasisi minęły tak szybko. Ciągle nie mogę się nadziwić, jak wiele zmieniło się w domu od mojej ostatniej wizyty dwa lata temu – pisze do nas James, wychowanek Kasisi i student medycyny w Polsce, który przez ostatnie tygodnie był na wakacjach w Zambii. – Tyle remontów, ulepszeń i nowych możliwości dla dzieci! Gdziekolwiek się udałem, na każdym rogu tyle szczęśliwych, pozbawionych troski twarzy. Moim ulubionym miejscem, gdzie spędzałem najwięcej czasu, było oczywiście małe ambulatorium. Tutaj miałem największe poczucie spełnienia, wiedząc, że teraz ja mogłem choć trochę pomagać i dawać siebie dla Domu.

Tak się cieszę, widząc, jak Kasisi rozkwita, bo wiem, jak wielką szansą jest dla moich młodszych braci i sióstr. To ono mnie ukształtowało, pokazało co jest najważniejsze w życiu, tutaj też zdobyłem odwagę, by podążać za swoimi marzeniami. Czas spędzony w Domu nigdy nie jest wystarczający, ale te 3 tygodnie dały mi więcej energii niż mogłem sobie wyobrazić. Wyjeżdżam, by kontynuować moją podróż edukacyjną, z olbrzymią dumą, że to właśnie Kasisi jest moim domem – pisze James, czekając na samolot powrotny do Polski.

Dzięki wsparciu Fundacji chcemy nie tylko nakarmić nasze dzieciaki, zapewnić im leczenie i dach nad głową, ale otworzyć ich umysły i oczy, ośmielić do marzeń! Udowodnić, że nie są gorsze od innych tylko dlatego, że życie zaprowadziło ich do sierocińca! Dzięki wsparciu Fundacji spełniamy marzenia naszych podopiecznych również w zakresie edukacji. Wszystkim finansujemy naukę, która w Zambii jest odpłatna. Z Waszą pomocą możemy ich przyszłość planować bez ograniczeń, wysyłając ich do najlepszych szkół w kraju i za granicą.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł