Troska o Zdrowie: Jak Wygląda Wieczorna Odprawa Medyczna w Kasisi?

Data dodania: 23.02.2024
Każdego dnia, wieczorem, gdy już wszystkie dzieciaki rozchodzą się do swoich pokoi, odbywa się odprawa medyczna. Wówczas wszyscy pielęgniarze zajmujący się chorymi dzieciakami, a także siostra Mariola i siostra Janina, rozmawiają o stanie zdrowia małych pacjentów. Podawane są wtedy informacje, jakie leczenie wdrożono konkretnemu dziecku, jakie są parametry, etc. Podejmuje się również decyzję o ewentualnej hospitalizacji w naszym HOUSE OF HOPE, ewentualnie, jeśli leczenie nie przynosi rezultatów, o konsultacjach lub zmianie planu leczenia. Tutaj nie ma mowy o przypadku, każde działanie jest przedyskutowane i porządnie przemyślane.
Gdy choć raz odwiedzi się Kasisi i zobaczy w jaki sposób wszystko tu funkcjonuje, nie ma się najmniejszych wątpliwości czemu od lat cieszy się ono rosnącym uznaniem, a przez władze wskazywane jest jako wzorowa placówka w kraju. Pierwsze co czuć po przekroczeniu progu budynku, to, że nie jest to instytucja, ale prawdziwy DOM, w którym widać jak miłość wygląda w praktyce.
Wciąż możecie pomóc odbudować budżet naszego Oddziału Ratunkowego! Zdrowe dziecko, to szczęśliwe dziecko ❤️