W Kasisi dobrem oddycha się przez skórę

Data dodania: 28.11.2022
W takich momentach siostrę Mariolę, jak sama pisze, rozpiera duma. Dzieci uczą nas, dorosłych, jak kochać i doceniać tych, którzy w życiu mieli trudniejszy start.
Ta grupka dzieci kibicuje Luckiemu, który zmaga się z niepełnosprawnością ruchową. To wzruszająca lekcja o braterstwie, miłości i równości. Wiemy, że przykład idzie z góry – nie tylko od sióstr, ale też Was: od rodziców adopcyjnych i wszystkich tych, którzy wspierają podopiecznych Domu w Kasisi.
Kiedy Agnieszka, nasz Opiekun Darczyńców, odbiera Wasze telefony, niejednokrotnie spotyka się z pytaniami – Który maluszek potrzebuje teraz najpilniejszej pomocy? Czy mogę zaopiekować się niepełnosprawnym dzieckiem? Które z dzieci najrzadziej dostaje listy od rodziców?
I wiemy, że Wasze serca są tak wielkie, jak radość dzieciaków z każdego kolejnego metra, który Lucky pokonał.
Mówimy, że w Kasisi dobrem oddycha się przez skórę, ale to Wy to dobro dostarczacie i sprawiacie, że niepełnosprawność i trudny start nie mają żadnego znaczenia. Zachęcamy Was do odwiedzin u Luckiego, naszego małego siłacza, któremu ogromną radość sprawi ulubiony kurczak na obiad lub talerzyk nshimy. A my już 4 grudnia polecimy, by osobiście zapytać go, czy smakowało.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł