moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wielkie dzięki DROGIE SIOSTRY!!!

Data dodania: 08.12.2021

W Kasisi dziś dzień szczególny. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny to święto patronalne naszych wspaniałych SIÓSTR. Gdyby nie one, nie byłoby Kasisi i tych setek szczęśliwych młodych ludzi, którzy wyszli z najtrudniejszych życiowych zakrętów i zaczęli samodzielne życie. Dzieciaki, które są dopiero na początku tej drogi, dzięki Siostrom każdego dnia dostają absolutnie wszystko, czego im potrzeba. Przede wszystkim miłość, troskliwość i bezpieczeństwo.

I wreszcie, gdyby nie Siostry nie byłoby nas. To dzięki nim możemy na co dzień doświadczać, jak smakuje czynienie DOBRA. I jak ono zmienia i nasze życie.

Wielkie dzięki DROGIE SIOSTRY!!! Całe dobro, jakie otrzymują podopieczni Kasisi dzieje się przez Wasze ręce i pełne miłości i otwartości serca gotowe przyjąć do Kasisi każdego, absolutnie każdego, kto tylko potrzebuje pomocy.

Wszystkiego najlepszego!!!!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł