Wielkie dzięki DROGIE SIOSTRY!!!

Data dodania: 08.12.2021

W Kasisi dziś dzień szczególny. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny to święto patronalne naszych wspaniałych SIÓSTR. Gdyby nie one, nie byłoby Kasisi i tych setek szczęśliwych młodych ludzi, którzy wyszli z najtrudniejszych życiowych zakrętów i zaczęli samodzielne życie. Dzieciaki, które są dopiero na początku tej drogi, dzięki Siostrom każdego dnia dostają absolutnie wszystko, czego im potrzeba. Przede wszystkim miłość, troskliwość i bezpieczeństwo.

I wreszcie, gdyby nie Siostry nie byłoby nas. To dzięki nim możemy na co dzień doświadczać, jak smakuje czynienie DOBRA. I jak ono zmienia i nasze życie.

Wielkie dzięki DROGIE SIOSTRY!!! Całe dobro, jakie otrzymują podopieczni Kasisi dzieje się przez Wasze ręce i pełne miłości i otwartości serca gotowe przyjąć do Kasisi każdego, absolutnie każdego, kto tylko potrzebuje pomocy.

Wszystkiego najlepszego!!!!