moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Witaj w DOMU Jacob!

Data dodania: 03.12.2019

Czy może być lepszy początek dnia – dziś #GivingTuesday, wtorek po tygodniu wielkich wyprzedaży, kiedy cały świat celebruje dobroczynność – niż ten, w którym dzięki Wam Jacob ma w końcu ciepły dom, w którym jest kochany i zaopiekowany? Wiemy, że jest tu wiele osób, które z pewnością chcą go przytulić i ruszyć z nim w dalszą podróż.

Jacob trafił do Kasisi 10 dni temu jako tygodniowe maleństwo. Porzucony w pustostanie, doświadczył już odrzucenia, zimna i głodu. Zapewne Ci, którzy go tam zostawili, myśleli, że inaczej skończy się jego historia.
My mu dziś powiedzieliśmy, jak bardzo na niego czekaliśmy i że od teraz to nie pustostan, ale nasze Kasisi jest jego DOMEM, a Wy wspaniałą rodziną i najlepszymi przyjaciółmi!

Zaadoptuj Jacoba

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 452 zł
potrzebujemy:
10 000 zł