moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Jacob 3 l

40
20
Urodziny: 08.11.2019
W Kasisi od: 21.11.2019

Jacob trafił do Kasisi kilkanaście dni po urodzeniu. Porzucony w pustostanie, doświadczył już odrzucenia, zimna i głodu. Zapewne Ci, którzy go tam zostawili, myśleli, że inaczej skończy się jego historia.

Od teraz to nie pustostan, ale nasze Kasisi jest jego DOMEM.

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2023
Wciąż jest bardzo wątły, jednak świetnie ze wszystkim sobie radzi. Uwielbia się wspinać. Nie straszne mu wysokości. Gdy tylko ma okazję przytula się do wszystkich. Potrzebuje dużo uwagi, zawsze chciałby być w centrum. Każdy gest sprzeciwu wobec jego planów spotyka się z buntem, który Jacob głośno manifestuje.
STYCZEŃ 2022
Ma dużo kłopotów ze zdrowiem, ale już zaczął chodzić i lepiej jeść. Jest pod stałą opieką lekarską.
CZERWIEC 2021
Miał iść do adopcji, ale gdy potencjalni rodzice adopcyjni zobaczyli, że chłopiec nie chodzi, zrezygnowali. W grudniu trafił na fizjoterapię, bo ledwo wtedy potrafił siedzieć. W tym miesiącu postawił pierwsze kroki przy chodziku.
STYCZEŃ 2021
Chłopiec w ostatnich dniach napędził nam sporego strachu. Niespodziewanie dostał drgawek, które przeraziły wszystkich. U takiego maleństwa – Jacob dopiero co skończył rok – taki stan może nawet zagrażać życiu dziecka. Od razu przewieźliśmy go do zaprzyjaźnionego szpitala koptyjskiego. Na miejscu lekarzom szybko udało się opanować drgawki i przeprowadzić niezbędne badania. Okazało się, że mózg chłopczyka nie radzi sobie z nadmiarem płynu, który się w nim zbiera. Póki co nasz maluszek przejdzie leczenie farmakologiczne. Stan Jacoba jest już na tyle dobry, że leki możemy podawać mu w Kasisi.
CZERWIEC 2020
Jacob rośnie zdrowo. Ma dobry apetyt i jak chce więcej niż mu się da, to bardzo głośno to komunikuje;) Nie ma z nim większych problemów zdrowotnych.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Smakołyki na Dzień Dziecka
+5 serc

Smakołyki na Dzień Dziecka

5,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

ANIA B.

Aleksandra

FFS

MADZIAMADZIA

Cyryl Jan Łukasiak

Julia <3

Kamila

Magdalena

Olga, Mateusz, Piotrek

Aleksandra

Adam i Wiktoria

Szymon❤️

Aga

Karolina

Monia

Marta Nowak

Kasia

minidosiek

Marta&Andy

Aleksandra Michajluk

Żaneta Gruślis

Katarzyna Budz

Pam

Marta

Agnieszka Kuprowska

Karina Adamczyk

Adam i Ewa

Anna Wrzochol

Dominika i Robert

Maria

Dominika Desperak

Julia

Karolina

Kamila Żaruk

Jolanta

Karolina

Joanna

Aleksandra

Kasia

Karolina

Dawid Łozyniak

Agnieszka Kociołek

Monika

Aneta Laskowska

Kinga

Judyta

Edyta

Torri

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
2 010 zł
potrzebujemy:
48 000 zł