Wspierając Kasisi zapewniacie dzieciom prawdziwy, bezpieczny dom

Data dodania: 07.03.2023

Tak wiele lat minęło, od kiedy Banji mogła przytulić się do swojej mamy… ten dzień właśnie nadszedł. Co więcej – dziewczynka poznała w końcu swoje starsze siostry!

Mama Banji, choć bardzo kochała swoją córeczkę, nie radziła sobie z opieką nad nią. Do dziś zmaga się z chorobą psychiczną. Mama dziewczynki sama potrzebowała opieki, dlatego pięciomiesięczna wówczas Banji została przekazana w kochające ręce Sióstr w Kasisi.

Podróże rodziców do Kasisi kosztują, ale są szalenie ważne. Rodzice, którzy często nie są w stanie zapewnić dziecku posiłku, nie mogą sobie pozwolić nawet na bilet w jedną stronę. Ale my wiemy, że dzieci potrzebują z nimi kontaktu. Potrzebują czuć, że rodzice o nich pamiętają i że kibicują na każdym przystanku ich drogi ku dorosłości.

Zachęciliśmy mamę Banji do częstszych odwiedzin, zapewniając, że pokryjemy koszty podróży.

Wspierając Kasisi zapewniacie dzieciom prawdziwy, bezpieczny dom, ale także przybliżacie ten dom, który już znają. Już teraz możecie przekazać bilet do Kasisi dla rodzica, którego odwiedziny sprawią dziecku ogromną radość!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 881 zł
potrzebujemy:
15 000 zł