Wszystkiego najlepszego Młodej Parze!!!

Data dodania: 12.04.2021

W ostatnich dniach okazji do świętowania w Kasisi nie brakuje. Siostra Mariola przesyłając życzenia z okazji 8 urodzin, życzyła nam wszystkim, byśmy zostali w Kasisi przynajmniej na kolejnych 80 lat. Na ślubnym kobiercu w kaplicy naszego DOMU stanęła w ten weekend wyjątkowa para. To kolejny powód do wielkiej radości.

Nenani i Gladys wrócili do Kasisi, żeby udzielić sobie sakramentu i rozpocząć nową, wspólną drogę w miejscu, które ich ukształtowało. Nenani to wychowanek Kasisi, wiele lat temu jako młodzieniec wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Tam skończył studia i zaczął pracę. Kiedy wrócił do Zambii i odwiedził swój dom w Kasisi, spotkał Gladys, która pracowała u nas jako jedna z mam. W sobotę powiedzieli sobie “TAK”!

Wszystkiego najlepszego Młodej Parze!!!

A dla wszystkich, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do świętowania tych wszystkich okazji, mamy w Spiżarni pyszny tort urodzinowy (jasna sprawa – zjedzą go Kasisjanie, nie my) i specjalną urodzinową akcję. Za każde Zakupy dla Kasisi zrobione dziś, otrzymacie podwojoną liczbę punktów w programie Serce za Serce. Zaglądając do naszego sklepiku, sprawicie przyjemność dzieciakom, a sobie szansę na szybkie zdobycie oryginalnych afrykańskich nagród.

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł