moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wszystkiego najlepszego Młodej Parze!!!

Data dodania: 12.04.2021

W ostatnich dniach okazji do świętowania w Kasisi nie brakuje. Siostra Mariola przesyłając życzenia z okazji 8 urodzin, życzyła nam wszystkim, byśmy zostali w Kasisi przynajmniej na kolejnych 80 lat. Na ślubnym kobiercu w kaplicy naszego DOMU stanęła w ten weekend wyjątkowa para. To kolejny powód do wielkiej radości.

Nenani i Gladys wrócili do Kasisi, żeby udzielić sobie sakramentu i rozpocząć nową, wspólną drogę w miejscu, które ich ukształtowało. Nenani to wychowanek Kasisi, wiele lat temu jako młodzieniec wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Tam skończył studia i zaczął pracę. Kiedy wrócił do Zambii i odwiedził swój dom w Kasisi, spotkał Gladys, która pracowała u nas jako jedna z mam. W sobotę powiedzieli sobie “TAK”!

Wszystkiego najlepszego Młodej Parze!!!

A dla wszystkich, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do świętowania tych wszystkich okazji, mamy w Spiżarni pyszny tort urodzinowy (jasna sprawa – zjedzą go Kasisjanie, nie my) i specjalną urodzinową akcję. Za każde Zakupy dla Kasisi zrobione dziś, otrzymacie podwojoną liczbę punktów w programie Serce za Serce. Zaglądając do naszego sklepiku, sprawicie przyjemność dzieciakom, a sobie szansę na szybkie zdobycie oryginalnych afrykańskich nagród.

 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł