Zadbamy o szczęśliwe dzieciństwo Memory

Data dodania: 28.05.2024
Kilka minut po godzinie 19 ktoś zapukał do głównej bramy domu w Kasisi. W tej części świata to nie pora na odwiedziny. Po zapadnięciu zmroku wszyscy siedzą już w domach. Nikt nigdzie się nie rusza. Chyba, że wydarzy się coś alarmującego…
Dziewczynka ma 8 miesięcy. Rodzice dali jej na imię Memory. Z dnia na dzień matka dziewczynki zniknęła. Porzuciła gromadkę dzieci i najmłodszą Memory. Ojciec próbował sobie radzić, ale opieka nad maleństwem, jego odpowiednie odżywianie po prostu go przerosły.
Dziś o 19 przyszedł do Kasisi. Prosił o pomoc. Memory jest słaba i odwodniona. Siostry od razu ruszyły na ratunek. Dostała wszystko, czego potrzebowała. Zasypia w swoim nowym łóżeczku. Rano dokładnie ją zbadamy i ocenimy jej stan zdrowia. Oczywiście o wszystkim będziemy Was informowali, bo od teraz Memory jest członkiem naszej wielkiej rodziny.
Ojca z pewnością wiele kosztowała decyzja o oddaniu małej do Kasisi. Wiedział jednak, że tylko tu będzie bezpieczna i że zadbamy o jej szczęśliwe dzieciństwo. Nie możemy zawieść jego i jego najmłodszej córeczki.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł