moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zajrzyjcie dziś do Anny!

Data dodania: 29.04.2022

Anna chce Wam życzyć udanej majówki!

Dziewczynka jest w ósmej klasie i wykazuje bardzo duży talent do nauki przyrody – może zostanie kiedyś znaną badaczką?

Bardzo się cieszy, ponieważ przez dwa tygodnie odwiedza ją siostra Veronica, która przyjechała ze szkoły z internatem. Anna jest bardzo otwarta – przyjaźni się z Cynthią, Rebeccą, Elizą i Esnart, a my pamiętamy, że jeszcze nie tak dawno temu bardzo chętnie opiekowała się bejbikami. To dziecko o wielkim sercu, którym lubi się dzielić. Zajrzyjcie dziś do Anny!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł