moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zajrzyjcie dziś do Anny!

Data dodania: 29.04.2022

Anna chce Wam życzyć udanej majówki!

Dziewczynka jest w ósmej klasie i wykazuje bardzo duży talent do nauki przyrody – może zostanie kiedyś znaną badaczką?

Bardzo się cieszy, ponieważ przez dwa tygodnie odwiedza ją siostra Veronica, która przyjechała ze szkoły z internatem. Anna jest bardzo otwarta – przyjaźni się z Cynthią, Rebeccą, Elizą i Esnart, a my pamiętamy, że jeszcze nie tak dawno temu bardzo chętnie opiekowała się bejbikami. To dziecko o wielkim sercu, którym lubi się dzielić. Zajrzyjcie dziś do Anny!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł