moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zajrzyjcie dziś do Anny!

Data dodania: 29.04.2022

Anna chce Wam życzyć udanej majówki!

Dziewczynka jest w ósmej klasie i wykazuje bardzo duży talent do nauki przyrody – może zostanie kiedyś znaną badaczką?

Bardzo się cieszy, ponieważ przez dwa tygodnie odwiedza ją siostra Veronica, która przyjechała ze szkoły z internatem. Anna jest bardzo otwarta – przyjaźni się z Cynthią, Rebeccą, Elizą i Esnart, a my pamiętamy, że jeszcze nie tak dawno temu bardzo chętnie opiekowała się bejbikami. To dziecko o wielkim sercu, którym lubi się dzielić. Zajrzyjcie dziś do Anny!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.

 

uzbieranych:
4 387 zł
potrzebujemy:
4 950 zł