Anna 15 l

Urodziny: 16.05.2007
W Kasisi od: 21.05.2010

Dziewczynka w Kasisi jest razem ze swoimi siostrami Veronicą i Catherine. Mają skomplikowaną sytuację w domu. Do Kasisi przyprowadził je tata.

MAJ 2022
Anna ma się dobrze. Lubi się uczyć. Wykazuje bardzo duży talent do nauki przyrody - może zostanie kiedyś znaną badaczką?
Dziewczynka jest bardzo otwarta - przyjaźni się z Cynthią, Rebeccą, Elizą i Esnart. To dziecko o wielkim sercu.
LISTOPAD 2021
Anna kończy ósmą klasę. Dobrze się uczy. Jest urodzoną liderką.
CZERWIEC 2021
Chodzi do ósmej klasy. Jest otwarta, pomocna i przyjacielska. Ma naturę filozofa, do wszystkiego podchodzi z przemyślanym osądem, zawsze obdarza wszystkich pięknym uśmiechem.
PAŹDZIERNIK 2020
Dziewczynka chodzi do siódmej klasy. Dobrze się uczy. Jest spokojna.
STYCZEŃ 2020
Poszła do siódmej klasy. Mimo choroby wszystko z nią dobrze. Lubi się uczyć.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo dobrym człowiekiem.
CZERWIEC 2015
Anna jest w grupie tańczących dziewcząt. Jest bardzo opiekuńcza w stosunku do bejbików, spędza z nimi każdą wolna chwilę. Cieszy się bardzo domkiem dla lalek, który dostała w prezencie.
pokaż starsze

Artur

Ania Makowska

Kasia Gaj

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.