Zapełnijmy Świąteczne Stoły w Kasisi Radością i Smakołykami

Data dodania: 21.12.2023

Drzwi Kasisi nie zamykają się podczas Bożego Narodzenia – dzieciaki wracają z internatów, a dorośli przyjeżdżają, by uściskać Siostry i zamienić z nimi choć słowo. To ich rodzinny dom i zawsze są tu mile widziani.

Jedni usamodzielnili się kilka, inni kilkanaście lat temu. I mimo że minęło tyle czasu, wciąż wracają – bo to miejsce, które dało im solidne fundamenty, w którym mogli dorastać w poczuciu bezpieczeństwa i miłości. Tu zostawili cząstkę siebie. Tu jest ich Mamusha.

Ostatnio DOM odwiedziły fantastyczne kobiety, które wychowały się w Kasisi 20 lat temu! Pomagają w przygotowaniach do Świąt, ale wsparcie jest nadal bardzo potrzebne. Potrzebujemy Waszego zaangażowania! Czy pomożecie nam zapełnić świąteczne stoły ulubionymi smakołykami dzieci?