moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zaproś dziecko z Kasisi do świątecznego stołu!

Data dodania: 21.12.2022

Siostry śmiały się z nas, kiedy z zaangażowaniem wyjmowałyśmy z walizek posypki, lukry i korzenne przyprawy do ciastek dla dzieciaków, mówiąc, że to nie będzie popularne.

No i był hit!

Radochę miały nie tylko dziewczyny, które ciastka dekorowały, ale też wszyscy Kasisjanie – nie było dziecka, mamie ani Siostry, która nie dostałaby małego cukierniczego dzieła sztuki. I pojawiły się prośby o więcej!

Na naszej stronie głównej cały czas działa świąteczna zbiórka na jedyną w swoim rodzaju kolację wigilijną dzieci w Kasisi. Taka kolacja to m.in. talerz pełen słodkości, które dzieci mogą zjeść tylko raz w roku. Wystarczy równowartość jednego czekoladowego mikołaja, żeby dziecięcy uśmiech rozjaśnił Święta. Zaproście dziecko do świątecznego stołu!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
1 990 zł
potrzebujemy:
48 000 zł