Zaproś dziecko z Kasisi do świątecznego stołu!

Data dodania: 21.12.2022

Siostry śmiały się z nas, kiedy z zaangażowaniem wyjmowałyśmy z walizek posypki, lukry i korzenne przyprawy do ciastek dla dzieciaków, mówiąc, że to nie będzie popularne.

No i był hit!

Radochę miały nie tylko dziewczyny, które ciastka dekorowały, ale też wszyscy Kasisjanie – nie było dziecka, mamie ani Siostry, która nie dostałaby małego cukierniczego dzieła sztuki. I pojawiły się prośby o więcej!

Na naszej stronie głównej cały czas działa świąteczna zbiórka na jedyną w swoim rodzaju kolację wigilijną dzieci w Kasisi. Taka kolacja to m.in. talerz pełen słodkości, które dzieci mogą zjeść tylko raz w roku. Wystarczy równowartość jednego czekoladowego mikołaja, żeby dziecięcy uśmiech rozjaśnił Święta. Zaproście dziecko do świątecznego stołu!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł