Zaproście do swojego serca 3 letnią Mercy, która jest z nami od wczoraj

Data dodania: 14.02.2023
Walentynki, to dobry czas, żeby jeszcze bliżej być z tymi, których kochamy. Dlatego dziś chcemy zalać mieszkańców Kasisi oceanem MIŁOŚCI.
Każde z naszych dzieci przeszło w swoim życiu tak wiele. Niejedno małe serduszko musieliśmy posklejać z drobnych kawałków, na które rozbili je najbliżsi. Tu, w Kasisi, powoli odzyskiwały pewność, że są WAŻNE i KOCHANE.
Tyle razy pokazaliście, że potraficie przywrócić tym najmniejszym wiarę w drugiego człowieka, że choć dzieli Was kilka tysięcy kilometrów, to dbacie, by nigdy nie były głodne, mogły się uczyć, rozwijać swoje talenty, miały opiekę medyczną, ale co najważniejsze – na co dzień dzięki Wam poznają, czym jest MIŁOŚĆ w najczystszej postaci.
Czy dacie się namówić na zakup dobrych kalorii do kasiskiej Spiżarni? Ależ byłaby eksplozja radości, gdyby jej półki właśnie DZIŚ ugięły się pod ciężarem ulubionych warzyw i kurczaka!
A może ktoś z Was znajdzie jeszcze odrobinę wolnego miejsca w swoim sercu i właśnie DZIŚ zaprosi do niego 3 letnią Mercy, która jest z nami od wczoraj.
My oczywiście pokażemy dzieciom, jak dużo realnej pomocy otrzymali od Was z okazji święta zakochanych. Za każdą wpłatę od 14 do 19 lutego powiesimy na dziedzińcu Kasisi serca z imionami osób, które w tych dniach wsparły naszych podopiecznych. A co 50-ta osoba, wpłacająca przelewem elektronicznym, otrzyma od nas niespodziankę. Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich biorących udział w naszym programie lojalnościowym – każdemu, kto zrobi zakupy w tych dniach, PODWOIMY PUNKTY!
Walentynki same się nie zrobią. Pomożecie? Jeśli tak, to do dzieła! Kochamy Was bardzo.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł