moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zobaczcie co słychać u nowych małych mieszkańców Kasisi

Data dodania: 17.03.2022

W Kasisi trwają ostatnie tygodnie nauki przed przerwą wielkanocną. Maluchy uczą się poprzez zabawę w grupie – bawią się w kółku, starając się nie odpaść z gry. Mayble, Anna i Tapiwa poznają tajniki dodawania liczb i pisania wyrazów. Sekai zamieniła się w małego geografa, wodząc palcem po mapach i starając się zapamiętać tak wiele flag różnych państw, ile będzie możliwe. Popołudniami przychodzi do klasy sprawdzając, czy prawidłowo zapamiętała te, których nauczyła się ostatnio.

Adamson z kolei nie myśli teraz o nauce, ponieważ przedwczoraj przyszedł do niego list prosto z Polski! Chłopiec jest bardzo dumny z tej przesyłki – zobaczył swoje wydrukowane zdjęcie i cały czas powtarza „to jest Adamson!”. Od razu zabrał się za rysowanie obrazka dla swojej adopcyjnej rodziny.

A co słychać u nowych małych mieszkańców Kasisi?

Sylvia została już przeniesiona z House of Hope do małych bejbików i choć jeszcze o tym nie wie, to właśnie tam nawiąże pierwsze przyjaźnie. Póki co apetyt jej dopisuje – pomalutku przybiera na wadze. Niewidoma Grace z kolei ma problem z jedzeniem – musimy wymyślać różne sposoby na to, by ją zachęcić.

Wiemy, że nawet najpiękniejszy, najpyszniejszy talerz smakołyków nie zastąpi dziewczynkom kochającej rodziny. Wy dziś możecie stać się jej częścią! Zajrzyjcie do profili adopcyjnych dziewczynek i stańcie się częścią rodziny, w której każde przekazane dobro zostaje przemnożone przez liczbę dziecięcych uśmiechów i zamienia ten zakątek świata w prawdziwą oazę.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł