moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zobaczcie, jak Sylvia pięknie wyrosła

Data dodania: 09.01.2023

Czy moje wpłaty rzeczywiście przywracają komuś na drugim końcu świata uśmiech? Sami się przekonajcie…

Pamiętacie Sylvię? Dziś dziewczynka obchodzi swoje pierwsze urodziny. Gdy do nas trafiła, miała dwa miesiące i ważyła zaledwie 2 kg. Była bardzo zaniedbana, musieliśmy od razu przyjąć ją do domowego szpitalika “House of Hope”. Walczyliśmy o jej życie. W trakcie długiego leczenia przyszły mocne zakręty, niektórzy nie dawali maleńkiej szans, ale nam nigdy nie zabrakło wiary w to, że się uda. Wiedzieliśmy, że mała się tak łatwo nie podda i zostanie z nami.

Tej wiary dodawaliście nam WY. Dzięki Wam przyjmujemy każde dziecko, które stanie w progu Kasisi. Nie boimy się o to, czy będzie na leki i mleko terapeutyczne. To Wasze otwarte serca sprawiły, że mamy własne ambulatorium, w którym w środku nocy możemy zrobić dziecku podstawowe badania bez konieczności jazdy do stolicy. Usg, ambulans – to przez nie uratowaliście życie już niejednemu dziecku.

Autorami każdego z cudów w Domu jesteście Wy! Kasia, która wpłaciła 100 zł, pani Zosia, przekazując z głębi serca 5 zł, pan Antoni, stając się rodzicem adopcyjnym jednego z naszych podopiecznych oraz Tomek, który zrobił dla dzieci zakupy w naszym kasiskim sklepie online. To też Asia i Jacek, którzy poprosili swoich gości ślubnych, by zamiast kwiatów wrzucili parę groszy do puszki dla Kasisi. Nie mniejszy udział w tym dziele mają pani Barbara i pan Zenon, którzy cały czas opowiadają, że jest takie wyjątkowe miejsce na świecie, w którym dzieci są po prostu szczęśliwe…

Wspomniane osoby to tysięczna część niekończącej się listy cichych Aniołów naszych dzieci. Wy nie jesteście przypadkowi, jesteście ludźmi, którzy zadeklarowali: jesteśmy z Wami, będziemy walczyć o te dzieci.

Dziś dzięki Wam Sylvia świętuje swoje pierwsze urodziny. James jest codziennie rehabilitowany, Angela uśmiecha się od ucha do ucha, a mały Jacob, któremu praktycznie nikt nie dawał szans na prawidłowy rozwój, biega i cieszy się życiem. To całe dobro dzieje się dzięki Wam!

Sami zobaczcie, jak Sylvia pięknie wyrosła. Jak prawdziwa kobieta, ma swoje humory, czasem się pośmieje, czasem popłacze – jednym słowem ŻYJE w pełni. Możę uczcimy razem ten cud, WASZ cud, tortem urodzinowym dla Sylvii. Naprawdę mamy co świętować, a dla małej to najlepszy prezent – dostanie wszystko, czego potrzebuje, by dalej być szczęśliwym i zdrowym dzieckiem.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł