Przedszkolaki

Aaron 6 l

Urodziny: 10.10.2017
W Kasisi od: 14.02.2020
Trafił do Kasisi, ponieważ jego mama zmarła, a ojciec został sam z trojgiem dzieci. Aaron ma porażenie mózgowe. Pomimo swojej fizycznej niemocy, emanuje niezwykłą siłą ducha. W Kasisi, gdzie miłość i troska są fundamentem, Aaron znalazł nie tylko schronienie przed życiowymi burzami, ale także nadzieję na lepsze jutro. Tu, otoczony opieką i miłością, otwiera swe serce na świat pełen możliwości. Wspierany przez opiekunów, terapeutów i wolontariuszy, Aaron walczy dzielnie każdego dnia.

LUTY 2024
Jego stan się nie poprawia. Jest jednak stabilny. Aaron uwielbia kaszki, które przywozimy z Polski. Niestety dla chłopca każdy łyk to ogromne wyzwanie. Krztusi się przy jedzeniu. Trzeba masować mu przełyk, który jest sparaliżowany. To nieco ułatwia przyjmowanie pokarmów.
LIPIEC 2023
Aaron ma codzienne rehabilitacje, ale nie poprawiają jego stanu. Jedynie sprawiają, że nie jest gorzej. Chłopiec ma guza w głowie, umiejscowionego miedzy oczami. Przez co nie jest w stanie normalnie oddychać.
GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec co 2 tygodnie jeździ do dietetyków, którzy starają się ułożyć dietę tak, by rozwijał się prawidłowo. Kilka miesięcy temu widzieliśmy poprawę, miał lepszy apetyt. Teraz niestety, mimo ogromnego zaangażowania wielu specjalistów, nie ma większej poprawy. Brak apetytu powrócił.
LUTY 2022
Robimy, co możemy, żeby pomóc chłopcu lepiej funkcjonować. Niestety pomimo codziennej fizjoterapii nie ma zbyt wielkiej poprawy. Pociesza nas to, że nie choruje na inne choroby i ma apetyt.
CZERWIEC 2021
Aaron jest bardzo kontaktowym dzieckiem, mamy nadzieje, że niedługo zacznie też rozmawiać. Jeszcze nie chodzi, ale dobrze rokuje. Nikt do niego nie przychodzi.
CZERWIEC 2020
Chłopiec ma robione ćwiczenia dwa razy dziennie. Reaguje na głos i inne bodźce zewnętrzne. Bardzo chce z kimś być. Lubi jak się do niego mówi.

Przytulanki

Przytulanki