Przedszkolaki

Aaron 5 l

Urodziny: 10.10.2017
W Kasisi od: 14.02.2020

Chłopiec trafił do Kasisi, ponieważ jego mama zmarła, a ojciec został sam z trojgiem dzieci. Aaron cierpi na porażenie mózgowe. Ma bardzo dobrą komunikację z otoczeniem wiec jest nadzieja, że uda nam się mu pomóc.

GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec co 2 tygodnie jeździ do dietetyków, którzy starają się ułożyć dietę tak, by rozwijał się prawidłowo. Kilka miesięcy temu widzieliśmy poprawę, miał lepszy apetyt. Teraz niestety, mimo ogromnego zaangażowania wielu specjalistów, nie ma większej poprawy. Brak apetytu powrócił.
LUTY 2022
Robimy, co możemy, żeby pomóc chłopcu lepiej funkcjonować. Niestety pomimo codziennej fizjoterapii nie ma zbyt wielkiej poprawy. Pociesza nas to, że nie choruje na inne choroby i ma apetyt.
CZERWIEC 2021
Aaron jest bardzo kontaktowym dzieckiem, mamy nadzieje, że niedługo zacznie też rozmawiać. Jeszcze nie chodzi, ale dobrze rokuje. Nikt do niego nie przychodzi.
CZERWIEC 2020
Chłopiec ma robione ćwiczenia dwa razy dziennie. Reaguje na głos i inne bodźce zewnętrzne. Bardzo chce z kimś być. Lubi jak się do niego mówi.
pokaż starsze

Gosia L.

Magda

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!