Przedszkolaki

Aaron 4 l

Urodziny: 10.10.2017
W Kasisi od: 14.02.2020

Chłopiec trafił do Kasisi, ponieważ jego mama zmarła, a ojciec został sam z trojgiem dzieci. Aaron cierpi na porażenie mózgowe. Ma bardzo dobrą komunikację z otoczeniem wiec jest nadzieja, że uda nam się mu pomóc.

LUTY 2022
Robimy, co możemy, żeby pomóc chłopcu lepiej funkcjonować. Niestety pomimo codziennej fizjoterapii nie ma zbyt wielkiej poprawy. Pociesza nas to, że nie choruje na inne choroby i ma apetyt.
CZERWIEC 2021
Aaron jest bardzo kontaktowym dzieckiem, mamy nadzieje, że niedługo zacznie też rozmawiać. Jeszcze nie chodzi, ale dobrze rokuje. Nikt do niego nie przychodzi.
CZERWIEC 2020
Chłopiec ma robione ćwiczenia dwa razy dziennie. Reaguje na głos i inne bodźce zewnętrzne. Bardzo chce z kimś być. Lubi jak się do niego mówi.
Kończę 5 lat. Podaruj mi Tort

WKRÓTCE OBCHODZĘ
URODZINY

Tort urodzinowy dla dziecka

Dziś wspaniały dzień – Twoje dziecko obchodzi urodziny! Jest bogatsze o kolejny rok doświadczeń, nauki i, przede wszystkim, miłości, którą otrzymuje od Ciebie, drogi Rodzicu!

Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy, i podaruj wirtualny tort, który w Zambii zamieni się w najprawdziwsze spełnienie marzeń. Czytanki, zabawki, nauka gry na instrumencie, a może po prostu coś ładnego? Możesz mieć pewność, że zadbamy o wspaniałe urodzinowe wspomnienia!

Nshima (kleik kukurydziany)

Ewa Rutka

Gosia L.

Magda

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.