moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Aaron 5 l

29
Urodziny: 10.10.2017
W Kasisi od: 14.02.2020

Chłopiec trafił do Kasisi, ponieważ jego mama zmarła, a ojciec został sam z trojgiem dzieci. Aaron cierpi na porażenie mózgowe. Ma bardzo dobrą komunikację z otoczeniem wiec jest nadzieja, że uda nam się mu pomóc.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Aaron ma codzienne rehabilitacje, ale nie poprawiają jego stanu. Jedynie sprawiają, że nie jest gorzej. Chłopiec ma guza w głowie, umiejscowionego miedzy oczami. Przez co nie jest w stanie normalnie oddychać.
GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec co 2 tygodnie jeździ do dietetyków, którzy starają się ułożyć dietę tak, by rozwijał się prawidłowo. Kilka miesięcy temu widzieliśmy poprawę, miał lepszy apetyt. Teraz niestety, mimo ogromnego zaangażowania wielu specjalistów, nie ma większej poprawy. Brak apetytu powrócił.
LUTY 2022
Robimy, co możemy, żeby pomóc chłopcu lepiej funkcjonować. Niestety pomimo codziennej fizjoterapii nie ma zbyt wielkiej poprawy. Pociesza nas to, że nie choruje na inne choroby i ma apetyt.
CZERWIEC 2021
Aaron jest bardzo kontaktowym dzieckiem, mamy nadzieje, że niedługo zacznie też rozmawiać. Jeszcze nie chodzi, ale dobrze rokuje. Nikt do niego nie przychodzi.
CZERWIEC 2020
Chłopiec ma robione ćwiczenia dwa razy dziennie. Reaguje na głos i inne bodźce zewnętrzne. Bardzo chce z kimś być. Lubi jak się do niego mówi.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Basia

Madzia i Marcinek

Joanna

Chris

Krystian Wiśniewski

Anna

Natalia A.

Marcin

Lidka Artur

Agnieszka i Wojtek

Ania

Marcin

Magdalena Urbaniak

Jacek

Aleksander

Agata

Agnieszka Skowron z rodziną

AGNIESZKA

Gosia

Agnieszka i Wojtek

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł