moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Aaron 6 l

23
Urodziny: 10.10.2017
W Kasisi od: 14.02.2020
Trafił do Kasisi, ponieważ jego mama zmarła, a ojciec został sam z trojgiem dzieci. Aaron ma porażenie mózgowe. Pomimo swojej fizycznej niemocy, emanuje niezwykłą siłą ducha. W Kasisi, gdzie miłość i troska są fundamentem, Aaron znalazł nie tylko schronienie przed życiowymi burzami, ale także nadzieję na lepsze jutro. Tu, otoczony opieką i miłością, otwiera swe serce na świat pełen możliwości. Wspierany przez opiekunów, terapeutów i wolontariuszy, Aaron walczy dzielnie każdego dnia.
poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Jego stan się nie poprawia. Jest jednak stabilny. Aaron uwielbia kaszki, które przywozimy z Polski. Niestety dla chłopca każdy łyk to ogromne wyzwanie. Krztusi się przy jedzeniu. Trzeba masować mu przełyk, który jest sparaliżowany. To nieco ułatwia przyjmowanie pokarmów.
LIPIEC 2023
Aaron ma codzienne rehabilitacje, ale nie poprawiają jego stanu. Jedynie sprawiają, że nie jest gorzej. Chłopiec ma guza w głowie, umiejscowionego miedzy oczami. Przez co nie jest w stanie normalnie oddychać.
GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec co 2 tygodnie jeździ do dietetyków, którzy starają się ułożyć dietę tak, by rozwijał się prawidłowo. Kilka miesięcy temu widzieliśmy poprawę, miał lepszy apetyt. Teraz niestety, mimo ogromnego zaangażowania wielu specjalistów, nie ma większej poprawy. Brak apetytu powrócił.
LUTY 2022
Robimy, co możemy, żeby pomóc chłopcu lepiej funkcjonować. Niestety pomimo codziennej fizjoterapii nie ma zbyt wielkiej poprawy. Pociesza nas to, że nie choruje na inne choroby i ma apetyt.
CZERWIEC 2021
Aaron jest bardzo kontaktowym dzieckiem, mamy nadzieje, że niedługo zacznie też rozmawiać. Jeszcze nie chodzi, ale dobrze rokuje. Nikt do niego nie przychodzi.
CZERWIEC 2020
Chłopiec ma robione ćwiczenia dwa razy dziennie. Reaguje na głos i inne bodźce zewnętrzne. Bardzo chce z kimś być. Lubi jak się do niego mówi.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Nshima (kleik kukurydziany)
+3 serc

Nshima (kleik kukurydziany)

3,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Justyna Kaleta

Kasia i Kuba

Karo&Maks

ALICJA CACKOWSKA

Agnieszka i Mariusz

Aleksandra

Basia

Patrycja Dobrowolska

Madzia i Marcinek

Joanna

Chris

Krystian Wiśniewski

Marcin

Agnieszka i Wojtek

Jacek

Agata

Agnieszka Skowron z rodziną

AGNIESZKA

Gosia

Agnieszka i Wojtek

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł