moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Abigail 15 l

20
Urodziny: 16.12.2007
W Kasisi od: 30.09.2009

Abigail trafiła do Kasisi jako niemowlę po śmierci matki. Nie ma żadnej innej rodziny. Jest zawsze uśmiechnięta i zadowolona z życia. To mała optymistka, która lubi, gdy świeci słońce. Abigail potrafi cieszyć się z małych rzeczy.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Okazało się, że rodzina Abi mieszka niedaleko Kasisi. Będziemy się starali, żeby bliscy dziewczynki zaopiekowali się nią, choć Abigail nie jest jeszcze na to gotowa. Czekamy, co czas przyniesie.
GRUDZIEŃ 2022
Dziewczynka miała kiedyś ogromne problemy z czytaniem, przez co była zamknięta w sobie. Był to dla niej powód do wstydu. Postanowiła jednak coś z tym zrobić. Poprosiła o pomoc siostrę Mariolę. Przez kilka miesięcy, każdego dnia umawiała się z nią na czytanie. Regularne ćwiczenia szybko zaczynały przynosić efekty. Dziś Abigail jest pewną siebie, otwartą i radosną dziewczyną. Pięknie czyta i dobrze się uczy.
KWIECIEŃ 2022
Abigail chodzi do piątej klasy. Jest uparta i twardo stoi przy swoim. Ma też dobre serce i jest bardzo pomocna. Pięknie tańczy i śpiewa.
CZERWIEC 2021
Jest w czwartej klasie. Należy do liturgicznej grupy tanecznej. Chętnie zajmuje się młodszymi dziećmi. Jest radosną dziewczyną. Dobrze idzie jej w szkole, ale ma problemy z czytaniem (czyta powoli).
MAJ 2020
Abigail w trakcie zabawy paskudnie złamała sobie rękę. Właśnie wróciła ze szpitala. Na szczęście najgorsze ma już za sobą. Teraz trzeba o tym wszystkim zapomnieć i szybko wymyślić nowy zestaw zabaw, które chwilowo nie będą wymagały podpierania się ręką. Jest gips, a na gipsie tradycyjnie zaraz zacznie się zbierać kolekcja podpisów współczujących jej koleżanek:)
MAJ 2019
Abigail wróciła do Kasisi. Dziadek, u którego była przez 3 lata zwyczajnie sobie nie poradził. Dziewczynka jest w drugiej klasie. Bardzo chętnie pomaga w jadalni, roznosi jedzenie oraz pomaga w gotowaniu.  
LIPIEC 2018
Dziewczynka chodzi do szkoły. Bardzo dobrze się uczy.
GRUDZIEŃ 2016
Mieszka z dziadkiem na wsi w okolicach Kasisi. Przychodzi do sióstr po leki i jedzenie wciąż jest pod opieką Kasisi.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka chodzi do drugiej klasy. Jest na ustawionym leczeniu. Ma bardzo jasne pojęcie tego co chce. Potrafi być kapryśna jeśli chodzi o ubranie, zdecydowanie sprzeciwia się przed założeniem czegoś co jej się nie podoba.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Śniadanie dla ucznia
+12 serc

Śniadanie dla ucznia

12,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kasia

Arkadiusz Dabrowski

Katarzyna

EVA

SP nr 5 w Kielcach, klasa VI a

Ania

MARTA

Ewa Z

Kasia

ANNA

Zuzanna Palmirska

Tomasz Kleinschmidt

Felicja

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł