adopcja z sercem

To dziecko znalazło
już nowy dom

te dzieci potrzebują wsparcia

adoptuj kolejne
dziecko

Maria Sibangandu 10 l

Maria trafiła do Kasisi zaledwie trzy dni po swoich narodzinach. Była wcześniakiem, co dodatkowo komplikowało jej start w życie. Ma babcię, która regularnie ją odwiedza. 

17

Moses 17 l

Trafił do Kasisi po śmierci swojej mamy. Ojciec bardzo mocno chorował i poprosił o pomoc siostry z Kasisi. Sam Moses także jest chory – cierpi na anemię sierpowatą. Po udarze z 2023 roku ma problemy z chodzeniem, lecz świetnie radzi sobie w codziennych czynnościach.

11

Phillip 9 l

Philip został porzucony pewnej nocy na jednej z ulic w Lusace. Kiedy trafił pod naszą opiekę, był w bardzo złym stanie – cierpiał na gruźlicę i był niedożywiony. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy naszych lekarzy, dziś możemy z radością powiedzieć, że Philip jest zdrowym i uśmiechniętym dzieckiem.

14

Rebecca 11 l

Matka dziewczynki przyprowadziła ją do Kasisi, twierdząc, że córka jest nosicielką HIV. Po dokładnych badaniach okazało się, że dziewczynka jest zdrowa. Choć na co dzień nie jest zbyt aktywna w grupie swoich rówieśniczek, w towarzystwie osób, do których ma największe zaufanie, staje się pełna werwy i energii.

 

Rhoda 10 l

Rhoda przebywa obecnie w Kasisi wraz ze swoim rodzeństwem. Ich rodzice żyją, jednak z powodu poważnych problemów zdrowotnych nie są w stanie zająć się swoimi dziećmi. Rhoda doskonale zaaklimatyzowała się w nowym miejscu. Szybko nawiązała przyjaźnie i znalazła koleżanki.

12
Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!
Wesprzyj

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.
Wesprzyj

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!
Wesprzyj

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!
Wesprzyj

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.
Wesprzyj
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł