adopcja z sercem

To dziecko znalazło
już nowy dom

te dzieci potrzebują wsparcia

adoptuj kolejne
dziecko

Blessing 11 l

Blessing, trafiła do Kasisi wraz ze swoją młodszą siostrą Queen po tym, jak zostały znalezione zaniedbane przed bramą szpitala w Lusace. Ich mama zmarła, a ojca nie zastano i do tej pory nie ma kontaktu z mężczyzną. Warunki w domu były tragiczne.

15

Denzel 1 l

Został porzucony przez rodzinę. Tylko tyle o nim wiemy. Przeszłość Denzela pozostaje dla nas tajemnicą, jednak dziś, w Kasisi, jego życie wypełnione jest radością i miłością.

19

Edward 4 m

Edwarda przywiozła do Kasisi jego rodzina. Mama chłopca zmarła po długiej walce z chorobą, a bardzo młody tata, nie był w stanie sprostać trudom wychowywania. W rezultacie zdecydował, że najlepszym miejscem dla chłopca będzie Kasisi.

17

Gift 11 l

Pierwszy dzień w nowym Domu był dla niego bardzo trudny. Buntował się i był agresywny, chciał wracać na ulicę. Jednak, gdy przekonał się ile życzliwości i miłości otrzymuje, otworzył się, zaczął rozmawiać i współpracować. Teraz nie wyobraża sobie życia poza Kasisi.

15

Joseph 6 l

Zanim znalazł się w Kasisi, doświadczył opuszczenia. Ma bliźniaka Tebiego i starszego brata Gifta z którymi, przez brak miłości najbliższych, trafił na ulicę. To Kasisi stało się dla niego oazą spokoju i bezpieczeństwa.
16

Queen 8 l

Dziewczynka została znaleziona, wraz ze starszą siostrą, pod bramą szpitala w Lusace. Krążyły szukając pomocy. Były zaniedbane, okazało się, że ich mama nie żyje, tata do dziś się nie zjawił. Teraz razem dorastają w Kasisi.

11

Tebi 6 l

Trafił do Kasisi ze swoim bliźniakiem Josephem i starszym bratem Giftem. Ich matka zniknęła bez śladu. Odnalezieni na ulicy chłopcy, w końcu trafili do Kasisi. Tu wreszcie odnaleźli ciepło, bezpieczeństwo i miłość, których tak bardzo potrzebowali.

14
Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!
Wesprzyj

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.
Wesprzyj

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!
Wesprzyj

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!
Wesprzyj

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.
Wesprzyj
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 218 zł
potrzebujemy:
10 000 zł