adopcja z sercem

adoptuj kolejne
dziecko

Patience 3 l

Patience jest jedną z trojaczków. Ojciec dzieci zmarł. Przytłoczona codziennymi obowiązkami matka podjęła bolesną, lecz niezbędną decyzję. Zdecydowała się oddać dzieci pod opiekę Kasisi.

Paul 3 l

Paul trafił do Kasisi razem ze swoim rodzeństwem. Ojciec dzieci zmarł, co bardzo pogorszyło sytuację rodziny. Matka nie mogła już poradzić sobie z opieką nad trojaczkami i oddała dzieci pod naszą opiekę.

Philip 3 l

Philip jest jednym z trojaczków. Ojciec dzieci zmarł, co pogorszyło sytuację rodziny. Matka, nie mogąc już sobie poradzić z codziennymi obowiązkami, zdecydowała się przyprowadzić dzieci do Kasisi.

Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.