adopcja z sercem

adoptuj kolejne
dziecko

Blessing 11 l

Blessing, trafiła do Kasisi wraz ze swoją młodszą siostrą Queen po tym, jak zostały znalezione zaniedbane przed bramą szpitala w Lusace. Ich mama zmarła, a ojca nie zastano i do tej pory nie ma kontaktu z mężczyzną. Warunki w domu były tragiczne.

Denzel 1 l

Został porzucony przez rodzinę. Tylko tyle o nim wiemy. Przeszłość Denzela pozostaje dla nas tajemnicą, jednak dziś, w Kasisi, jego życie wypełnione jest radością i miłością.

Edward 4 m

Edwarda przywiozła do Kasisi jego rodzina. Mama chłopca zmarła po długiej walce z chorobą, a bardzo młody tata, nie był w stanie sprostać trudom wychowywania. W rezultacie zdecydował, że najlepszym miejscem dla chłopca będzie Kasisi.

Gift 11 l

Pierwszy dzień w nowym Domu był dla niego bardzo trudny. Buntował się i był agresywny, chciał wracać na ulicę. Jednak, gdy przekonał się ile życzliwości i miłości otrzymuje, otworzył się, zaczął rozmawiać i współpracować. Teraz nie wyobraża sobie życia poza Kasisi.

Joseph 6 l

Zanim znalazł się w Kasisi, doświadczył opuszczenia. Ma bliźniaka Tebiego i starszego brata Gifta z którymi, przez brak miłości najbliższych, trafił na ulicę. To Kasisi stało się dla niego oazą spokoju i bezpieczeństwa.

Queen 8 l

Dziewczynka została znaleziona, wraz ze starszą siostrą, pod bramą szpitala w Lusace. Krążyły szukając pomocy. Były zaniedbane, okazało się, że ich mama nie żyje, tata do dziś się nie zjawił. Teraz razem dorastają w Kasisi.

Tebi 6 l

Trafił do Kasisi ze swoim bliźniakiem Josephem i starszym bratem Giftem. Ich matka zniknęła bez śladu. Odnalezieni na ulicy chłopcy, w końcu trafili do Kasisi. Tu wreszcie odnaleźli ciepło, bezpieczeństwo i miłość, których tak bardzo potrzebowali.

Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.