adopcja z sercem

adoptuj kolejne
dziecko

Maria Sibangandu 10 l

Maria trafiła do Kasisi zaledwie trzy dni po swoich narodzinach. Była wcześniakiem, co dodatkowo komplikowało jej start w życie. Ma babcię, która regularnie ją odwiedza.

Moses 17 l

Trafił do Kasisi po śmierci swojej mamy. Ojciec bardzo mocno chorował i poprosił o pomoc siostry z Kasisi. Sam Moses także jest chory – cierpi na anemię sierpowatą. Po udarze z 2023 roku ma problemy z chodzeniem, lecz świetnie radzi sobie w codziennych czynnościach.

Phillip 9 l

Philip został porzucony pewnej nocy na jednej z ulic w Lusace. Kiedy trafił pod naszą opiekę, był w bardzo złym stanie – cierpiał na gruźlicę i był niedożywiony. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy naszych lekarzy, dziś możemy z radością powiedzieć, że Philip jest zdrowym i uśmiechniętym dzieckiem.

Rebecca 11 l

Matka dziewczynki przyprowadziła ją do Kasisi, twierdząc, że córka jest nosicielką HIV. Po dokładnych badaniach okazało się, że dziewczynka jest zdrowa. Choć na co dzień nie jest zbyt aktywna w grupie swoich rówieśniczek, w towarzystwie osób, do których ma największe zaufanie, staje się pełna werwy i energii.

Rhoda 10 l

Rhoda przebywa obecnie w Kasisi wraz ze swoim rodzeństwem. Ich rodzice żyją, jednak z powodu poważnych problemów zdrowotnych nie są w stanie zająć się swoimi dziećmi. Rhoda doskonale zaaklimatyzowała się w nowym miejscu. Szybko nawiązała przyjaźnie i znalazła koleżanki.

Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.