adopcja z sercem

adoptuj kolejne
dziecko

Gift 11 l

Pierwszy dzień w nowym Domu był dla niego bardzo trudny. Buntował się i był agresywny, chciał wracać na ulicę. Jednak, gdy przekonał się ile życzliwości i miłości otrzymuje, otworzył się, zaczął rozmawiać i współpracować. Teraz nie wyobraża sobie życia poza Kasisi.

Joseph 6 l

Zanim znalazł się w Kasisi, doświadczył opuszczenia. Ma bliźniaka Tebiego i starszego brata Gifta z którymi, przez brak miłości najbliższych, trafił na ulicę. To Kasisi stało się dla niego oazą spokoju i bezpieczeństwa.

Natasha 3 m

Natasha trafiła do Kasisi mając zaledwie 3 miesiące. Jest tu ze swoją starszą siostrą Rachel. Ich matka zmarła, pozostawiając córki w trudnej sytuacji rodzinnej. Ojciec dziewczynek nie jest odpowiednią osobą do sprawowania nad nimi opieki.

Rachel 8 l

Rachel trafiła do Kasisi mając 8 lat, a wraz z nią jej młodsza siostra Natasha. Po śmierci matki, która zawsze starała się chronić swoje córki i zapewnić im jak najlepsze warunki, sytuacja w rodzinie dramatycznie się pogorszyła.

Tebi 6 l

Trafił do Kasisi ze swoim bliźniakiem Josephem i starszym bratem Giftem. Ich matka zniknęła bez śladu. Odnalezieni na ulicy chłopcy, w końcu trafili do Kasisi. Tu wreszcie odnaleźli ciepło, bezpieczeństwo i miłość, których tak bardzo potrzebowali.

Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.