moje zebrane serca

Aby sprawdzić liczbę swoich punktów wpisz adres e-mail podany przy płatnościach lub adopcji materialnej. Pamiętaj! Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Abraham 6 l

6
15
Urodziny: 03.02.2013
W Kasisi od: 21.02.2017

Abraham trafił do Kasisi razem z bratem. Po śmierci rodziców zajmowała się nimi babcia, ale opieka nad nimi przerasta jej siły, przede wszystkim dlatego, że brat Abrahama ma anemię sierpowatą i ciągle wymaga leczenia szpitalnego. Kobieta postanowiła przyprowadzić dzieci do Kasisi, żeby miały jak najlepszą opiekę.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MAJ 2019r.
Chłopiec chodzi do przedszkola. Lubi rysować,  grać w piłkę i bawić się na zjeżdżalni.  
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 PLN
Kapenta
+7 serc

Kapenta

7,00 PLN
Sok
+4 serc

Sok

4,00 PLN
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 PLN
Leki przeciwbólowe
+6 serc

Leki przeciwbólowe

6,00 PLN
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 PLN
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Kinga Kruś

Lucyna Wódecka

Monika

Agnieszka Kuprowska

magdalena gabryszewska

Klaudia Szewczyk

Magda

Eliza Augustyniak

Kasia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Pakiet medyczny dla małych pacjentów

Miniva jest u nas od miesiąca. Ciężko choruje i jest bardzo słaba. Odbudowujemy jej zaufanie do świata po tym, jak matka porzuciła ją w buszu. Walczymy o jej zdrowie. Niestety ostatnie wyniki zwiastują poważne problemy. Przewlekłą chorobę zdiagnozowaliśmy też u Richarda. Pomożemy mu tylko wdrażając specjalistyczne i niestety kosztowne leczenie. 

To nasi najbardziej potrzebujący mieszkańcy. Chcemy, by zbliżające się Święta były wolne od zmartwień dla wszystkich. Nasi podopieczni przeszli już życiu wystarczająco dużo. Ruszamy ze specjalną zbiórką na leczenie tej dwójki, by otoczyć ich najlepszą możliwą opieką medyczną. Nasz mały szpitalik – House of Hope jest już po generalnym remoncie. Pora zaopatrzyć półki w niezbędne medykamenty!

uzbieranych:
1 678 zł
potrzebujemy:
20 000 zł