Bejbiki

Abram 1 l

Urodziny: 2019
W Kasisi od: 29.01.2020

O Abramie wiemy póki co tyle, że jego rodzice zupełnie nie dorośli do tego, by nimi być. Przez pierwsze miesiące życia chłopca nikt nie poświęcał mu tyle uwagi, ile potrzebował, gdy ludzie, dzięki którym pojawił się na świecie przestali zapewniać mu nie tylko uwagę, ale i zapewniać podstawowe potrzeby sprawnie zareagowała policja i opieka społeczna. To oni przywieźli do nas Abrama. Naszym zadaniem jest dać mu teraz wszystko, czego potrzebuje. Wkrótce przekona się, że jest w prawdziwym, najlepszym i najbezpieczniejszym domu pod słońcem.

CZERWIEC 2020r.
Rośnie pięknie i nie choruje. Nikt się o niego nie upomina i nie pyta.

Przytulanki

Joanna & Aleksi

Kasia Szymańska

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.