moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Abram 5 l

27
Urodziny: 01.02.2019
W Kasisi od: 29.01.2020

Dzień, w którym Abram przyszedł na świat, nie był najpiękniejszym dniem w życiu jego rodziców. Ci ludzie nie dorośli do tego, by zająć się małym człowiekiem. Od pierwszych chwil swojego życia chłopiec musiał radzić sobie bez ciepła i troski, które powinny być mu zapewnione. Dom, w którym przyszedł na świat nie był dla niego bezpieczny. Na szczęście w odpowiednim momencie przyszła pomoc, policja i opieka społeczna. To właśnie oni przynieśli do Kasisi, zaledwie rocznego wtedy, Abrama. Od tamtej pory chłopak jest w DOMU, w którym jest bezpieczny i kochany. Zyskał rodzinę, która wspiera go każdego dnia.poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Kiedy ktoś pyta jak powinno wyglądać zdrowe dziecko, to właśnie tak jak Abram:) Z wielkim apetytem zjada wszystkie posiłki, lubi też cukierki, które siostra Mariola rozdaje po obiedzie. Czasem spokojnie ogląda bajki, a czasem biega jak szalony.
LIPIEC 2023
Abram wyrósł na bardzo kontaktowego chłopca. Nic go tak nie cieszy, jak zabawy z rówieśnikami. Aktywnie bierze udział niemal we wszystkich zajęciach w kasiskim przedszkolu. Uwielbia tu przychodzić.
GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec ma się dobrze, ładnie rośnie, dobrze się rozwija. Jest bardzo aktywny. Jego mama zaczęła się nim interesować, często do niego dzwoni. Jednak nie może się nim, ani jego bratem zaopiekować, ponieważ jest niepełnosprawna.
SIERPIEŃ 2022
Zawsze uśmiechnięty od ucha do ucha. Bardzo lubi kasiskie przedszkole. Ma słabość do cukierków.
GRUDZIEŃ 2021
Lubi jeść, ale nie bardzo lubi się ruszać. To urodzony szef, rządzi kolegami jak tylko może.
CZERWIEC 2021
Nadal nikt o niego nie pyta. Jest bardzo aktywnym dzieckiem. Dużo w nim radości. Uwielbia się przytulać.
CZERWIEC 2020
Rośnie pięknie i nie choruje. Nikt się o niego nie upomina i nie pyta.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

To nie ja Aga

Oliwia Z

Julian Vincent

DominikaGrzybowska

Paula

Gosia i Arek.

Weronika

Krystian Przytuła

Kasia

Łukasz

Karolina

Darscy

Jastrząbki

Joanna B.

Patryk , Klaudia

Magdalena

Aga S

Dominik

RADiJOL

Elwira i Janusz

Anna

ANNA

Justyna Adamczuk

Monika

Kasia

Marta

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł