Przedszkolaki

Abram 5 l

Urodziny: 01.02.2019
W Kasisi od: 29.01.2020

Dzień, w którym Abram przyszedł na świat, nie był najpiękniejszym dniem w życiu jego rodziców. Ci ludzie nie dorośli do tego, by zająć się małym człowiekiem. Od pierwszych chwil swojego życia chłopiec musiał radzić sobie bez ciepła i troski, które powinny być mu zapewnione. Dom, w którym przyszedł na świat nie był dla niego bezpieczny. Na szczęście w odpowiednim momencie przyszła pomoc, policja i opieka społeczna. To właśnie oni przynieśli do Kasisi, zaledwie rocznego wtedy, Abrama. Od tamtej pory chłopak jest w DOMU, w którym jest bezpieczny i kochany. Zyskał rodzinę, która wspiera go każdego dnia.

LUTY 2024
Kiedy ktoś pyta jak powinno wyglądać zdrowe dziecko, to właśnie tak jak Abram:) Z wielkim apetytem zjada wszystkie posiłki, lubi też cukierki, które siostra Mariola rozdaje po obiedzie. Czasem spokojnie ogląda bajki, a czasem biega jak szalony.
LIPIEC 2023
Abram wyrósł na bardzo kontaktowego chłopca. Nic go tak nie cieszy, jak zabawy z rówieśnikami. Aktywnie bierze udział niemal we wszystkich zajęciach w kasiskim przedszkolu. Uwielbia tu przychodzić.
GRUDZIEŃ 2022
Chłopiec ma się dobrze, ładnie rośnie, dobrze się rozwija. Jest bardzo aktywny. Jego mama zaczęła się nim interesować, często do niego dzwoni. Jednak nie może się nim, ani jego bratem zaopiekować, ponieważ jest niepełnosprawna.
SIERPIEŃ 2022
Zawsze uśmiechnięty od ucha do ucha. Bardzo lubi kasiskie przedszkole. Ma słabość do cukierków.
GRUDZIEŃ 2021
Lubi jeść, ale nie bardzo lubi się ruszać. To urodzony szef, rządzi kolegami jak tylko może.
CZERWIEC 2021
Nadal nikt o niego nie pyta. Jest bardzo aktywnym dzieckiem. Dużo w nim radości. Uwielbia się przytulać.
CZERWIEC 2020
Rośnie pięknie i nie choruje. Nikt się o niego nie upomina i nie pyta.

Przytulanki

Przytulanki