Przedszkolaki

Adamson 6 l

Urodziny: 18.01.2018
W Kasisi od: 16.10.2020
Życie Adamsona zaczęło się od rozłąki i odrzucenia. Jego ojciec, zamiast okazać mu miłość i troskę, porzucił go w momencie, w którym dziecko najbardziej potrzebuje bliskości. Do Kasisi przyprowadziła go macocha. O biologicznej mamie Adamsona nie wiemy absolutnie nic. Chłopak jest zawsze uśmiechnięty, emanuje radością i życiową energią, która przełamuje każdą przeszkodę. W Kasisi, gdzie miłość i troska są fundamentem, Adamson znalazł swoje miejsce. Czuje się tu kochany i akceptowany. Tutaj, otoczony opieką i ogromnym wsparciem, ma szansę na lepsze jutro. Jego życie, które rozpoczęło się od opuszczenia i samotności, przekształciło się w opowieść o nadziei, odrodzeniu i nowych początkach.

LUTY 2024
Adamson, to już poważny chłopak. Jeszcze niedawno biegł do wszystkich, żeby się przytulić i wdrapać na ręce. Teraz subtelnie się uśmiecha i przychodzi, gdy dostanie jasny sygnał, że można. Spoważniał i nie ma już potrzeby zaczepiać każdego.
LIPIEC 2023
Dusza towarzystwa i wodzirej w grupie. Zawsze ma coś do powiedzenia i oczywiście nie obejdzie się bez drobnych zaczepek kolegów: Jest bardzo aktywnym dzieckiem.
GRUDZIEŃ 2022
Przeszedł do starszej grupy przedszkolnej. Wszystko u niego w jak najlepszym porządku. Ładnie rośnie, nie choruje. Dobry humor go nie opuszcza.
LUTY 2022
Adamson to prawdziwy rozrabiaka, ale jego uśmiech sprawia, że wiele można mu wybaczyć. Jest zadowolony z życia i zawsze w świetnym humorze.
PAŹDZIERNIK 2021
Chłopiec chodzi do przedszkola. Jest bardzo radosny i lubi bawić się z kolegami, zwłaszcza samochodzikami.

Śniadanie dla przedszkolaka

Śniadanie dla przedszkolaka