moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Przedszkolaki

Adamson 6 l

18
Urodziny: 18.01.2018
W Kasisi od: 16.10.2020
Życie Adamsona zaczęło się od rozłąki i odrzucenia. Jego ojciec, zamiast okazać mu miłość i troskę, porzucił go w momencie, w którym dziecko najbardziej potrzebuje bliskości. Do Kasisi przyprowadziła go macocha. O biologicznej mamie Adamsona nie wiemy absolutnie nic. Chłopak jest zawsze uśmiechnięty, emanuje radością i życiową energią, która przełamuje każdą przeszkodę. W Kasisi, gdzie miłość i troska są fundamentem, Adamson znalazł swoje miejsce. Czuje się tu kochany i akceptowany. Tutaj, otoczony opieką i ogromnym wsparciem, ma szansę na lepsze jutro. Jego życie, które rozpoczęło się od opuszczenia i samotności, przekształciło się w opowieść o nadziei, odrodzeniu i nowych początkach.
poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Adamson, to już poważny chłopak. Jeszcze niedawno biegł do wszystkich, żeby się przytulić i wdrapać na ręce. Teraz subtelnie się uśmiecha i przychodzi, gdy dostanie jasny sygnał, że można. Spoważniał i nie ma już potrzeby zaczepiać każdego.
LIPIEC 2023
Dusza towarzystwa i wodzirej w grupie. Zawsze ma coś do powiedzenia i oczywiście nie obejdzie się bez drobnych zaczepek kolegów: Jest bardzo aktywnym dzieckiem. 
GRUDZIEŃ 2022
Przeszedł do starszej grupy przedszkolnej. Wszystko u niego w jak najlepszym porządku. Ładnie rośnie, nie choruje. Dobry humor go nie opuszcza.
LUTY 2022
Adamson to prawdziwy rozrabiaka, ale jego uśmiech sprawia, że wiele można mu wybaczyć. Jest zadowolony z życia i zawsze w świetnym humorze.
PAŹDZIERNIK 2021
Chłopiec chodzi do przedszkola. Jest bardzo radosny i lubi bawić się z kolegami, zwłaszcza samochodzikami.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Śniadanie dla przedszkolaka
+10 serc

Śniadanie dla przedszkolaka

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
przybory malarskie
+17 serc

przybory malarskie

17,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Benjamin Ludwik

Marta/Tomek

Sandra

Ania

Alicja

Nikola

Ola

NataliaSzczepańska

Patrycja

Maja i Kamil

Ola i Oskar

Kinga

Magda

EVA

Ewa Kmiecik-Wronowicz

Sylwia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł