Bejbiki

Agatha 1 l

Urodziny: 07.11.2022
W Kasisi od: 27.01.2023
Gdy los rzucił cień trudności na jej rodzinę, malutka wtedy jeszcze Agatha stanęła w progu Kasisi. Jej młoda mama, obarczona ciężarem przewlekłej choroby, znalazła się w punkcie, w którym siła jej serca przekraczała możliwości jej ciała. Kobieta była zmuszona oddać Agatę i jej starszą siostrę do Domu Dziecka. Nie mogła liczyć na pomoc najbliższych, dlatego zdecydowała się oddać swoje dzieci pod opiekę sióstr. Dzięki temu jest o nie spokojna. Wie, że w Kasisi mają dużo miłości i są bezpieczne. Agatha jest pogodna, uśmiechnięta i bardzo otwarta na innych ludzi.

LUTY 2024
Dziewczynka miała infekcję dróg oddechowych. Była pod opieką lekarza. Dostała antybiotyki. Niestety wciąż ją to męczy, dlatego ostatnio jest bardzo rozdrażniona, płaczliwa i niespokojna. Cały czas dostaje leki. Mamy nadzieję, że niedługo wyjdzie na prostą.
LIPIEC 2023
Ku naszej radości Agathka dobrze się rozwija, nie choruje. W pokoju bebjbików najczęściej słychać jej głos. Uwielbia się śmiać. To bardzo kontaktowe i pogodne dziecko.

Witaminy

Witaminy