Uczniowie

Alick 11 l

24
Urodziny: 05.11.2012
W Kasisi od: 06.02.2013
Alick trafił do Kasisi jako kilkumiesięczne niemowlę. Został osierocony. Jego matka odeszła, pozostawiając go samotnemu losowi. Na szczęście jego rodzina nie była obojętna i przyprowadziła chłopca do naszych drzwi. Dla Alicka życie zaczęło się od straty, jednak w Kasisi każdego dnia jest otoczony opieką i miłością, których nie dostał od najbliższych.
poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Chłopiec poszedł na próbę do rodziny. Zobaczymy jak mu tam będzie. Sprawdzimy, czy jego relacje z bliskimi dobrze się ułożą i czy mają oni odpowiednie warunki do tego, by Alick mógł zamieszkać z nimi na stałe. Narazie zostaje w projekcie „ Adoptuj z sercem” i wciąż będzie otrzymywał od nas wsparcie.
LIPIEC 2023
Wygląd aniołka potrafi zmylić każdego. To dobry chłopak, ale czasem zdarzy mu się narozrabiać. Siostra Mariola co chwilę kupuje mu nowe spodnie, bo te nie wytrzymują co rusz jego nowych pomysłów;).
GRUDZIEŃ 2022
U chłopca wszystko w jak najlepszym porządku. Nie sprawia problemów, ani w domu, ani w szkole. Jest dobrym, spokojnym chłopcem.
KWIECIEŃ 2022
Alick ma się dobrze. Jest już dużym chłopcem, chodzi do trzeciej klasy. Dobrze się uczy, ma wielu kolegów w szkole i w Kasisi. Nikt z rodziny go nie odwiedza.
CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy. Dobrze sobie radzi, jest bardzo koleżeński. Zawsze idzie do szkoły z radością i wraca z niej równie szczęśliwy.
MAJ 2019
Zaczął chodzić do przedszkola. Jest bardzo rezolutny. Jak wszyscy jego koledzy uwielbia piłkę.
STYCZEŃ 2019
Alick rośnie jak na drożdżach i dobrze się rozwija. Chodzi do przedszkola gdzie lubi się bawić i śpiewać.
CZERWIEC 2016
Mieszka w Edmund’s House. Niedawno przeszedł chorobę. Bardzo ciężko ją znosił. Miał nawet podejrzenie gruźlicy, ale okazało się, że to nie jest gruźlica i udało się go wyleczyć.
CZERWIEC 2015
Alick to mały łobuziak. Wszystkich zaczepia, jest bardzo uparty, zawsze stawia na swoim. Jest w dużych bejbikach.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Śniadanie dla sportowca
+15 serc

Śniadanie dla sportowca

15,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Tomek, Adela i Staś

Anna Styrczula

Robert

RenaMar

Kamil

Martyna

Urszula S. z rodziną

Dawid Kochan

Joanna Friedrich

Patrycja i Wojtek

Dominika z rodziną

Doti

ANDZIA

ewelina.ln

Gabriela

Paweł

JULITA JANICKA

Wojtek z Trąbek

Julek i rodzice

Katarzyna Gajewska

HAZ Bulanda

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 881 zł
potrzebujemy:
15 000 zł