Alick 7 l

Urodziny: 05.11.2012
W Kasisi od: 06.02.2013

Alick do Kasisi trafił osierocony przez matkę. Przyniosła go rodzina. Jest na szczęście jednym ze zdrowych, prawidłowo rozwijających się dzieci. I w dodatku bardzo rzadko płacze.

MAJ 2019r.
Zaczął chodzić do przedszkola. Jest bardzo rezolutny. Jak wszyscy jego koledzy uwielbia piłkę.
STYCZEŃ 2019r.
Alick rośnie jak na drożdżach i dobrze się rozwija. Chodzi do przedszkola gdzie lubi się bawić i śpiewać.
CZERWIEC 2016r.
Mieszka w Edmund’s House. Niedawno przeszedł chorobę. Bardzo ciężko ją znosił. Miał nawet podejrzenie gruźlicy, ale okazało się, że to nie jest gruźlica i udało się go wyleczyć.
CZERWIEC 2015r.
Alick to mały łobuziak. Wszystkich zaczepia, jest bardzo uparty, zawsze stawia na swoim. Jest w dużych bejbikach.
pokaż starsze

Talerz dla sportowca

Talerz dla sportowca

15,00 PLN
Piłka nożna

Piłka nożna

45,00 PLN
Sok

Sok

4,00 PLN
Witaminy

Witaminy

18,00 PLN

ALINA SZPUNAR-GAWEŁ

Alice

Katarzyna Gajewska

Marta Przytocka

Anonimowy Darczyńca

Adopcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Stowarzyszenie Razem Dzieciom

Asia

Maja

Joanna Polkowska-Gryszczuk

Magdalena Lulewicz

RENIA

test1 test1

HAZ Bulanda

Zambii grozi klęska głodowa

W Zambii głoduje już ponad 2,3 miliona mieszkańców. Brak opadów ma katastrofalny wpływ na rolnictwo. Codziennie o pomoc prosi nas kilkadziesiąt rodzin w potrzebie. Musimy zareagować. Nie zamkniemy drzwi przed ludźmi, którzy coraz liczniej przychodzą prosić nas o ratunek. Dla potrzebujących drzwi w Kasisi się nie zamykają, dobrze o tym wiecie!