Alick 11 l

Urodziny: 05.11.2012
W Kasisi od: 06.02.2013
Alick, trafił do Kasisi jako kilkumiesięczne niemowlę. Został osierocony. Jego matka, odeszła, pozostawiając go samotnemu losowi. Na szczęście jego rodzina nie była obojętna i przyprowadziła chłopca do naszych drzwi. Dla Alicka życie zaczęło się od straty, jednak w Kasisi, każdego dnia, jest otoczony opieką i miłością, których nie dostał od najbliższych.

LUTY 2024
Chłopiec poszedł na próbę do rodziny. Zobaczymy jak mu tam będzie. Sprawdzimy, czy jego relacje z bliskimi dobrze się ułożą i czy mają oni odpowiednie warunki do tego, by Alick mógł zamieszkać z nimi na stałe. Narazie zostaje w projekcie „ Adoptuj z sercem” i wciąż będzie otrzymywał od nas wsparcie.
LIPIEC 2023
Wygląd aniołka potrafi zmylić każdego. To dobry chłopak, ale czasem zdarzy mu się narozrabiać. Siostra Mariola co chwilę kupuje mu nowe spodnie, bo te nie wytrzymują co rusz jego nowych pomysłów;).
GRUDZIEŃ 2022
U chłopca wszystko w jak najlepszym porządku. Nie sprawia problemów, ani w domu, ani w szkole. Jest dobrym, spokojnym chłopcem.
KWIECIEŃ 2022
Alick ma się dobrze. Jest już dużym chłopcem, chodzi do trzeciej klasy. Dobrze się uczy, ma wielu kolegów w szkole i w Kasisi. Nikt z rodziny go nie odwiedza.
CZERWIEC 2021
Chodzi do drugiej klasy. Dobrze sobie radzi, jest bardzo koleżeński. Zawsze idzie do szkoły z radością i wraca z niej równie szczęśliwy.
MAJ 2019
Zaczął chodzić do przedszkola. Jest bardzo rezolutny. Jak wszyscy jego koledzy uwielbia piłkę.
STYCZEŃ 2019
Alick rośnie jak na drożdżach i dobrze się rozwija. Chodzi do przedszkola gdzie lubi się bawić i śpiewać.
CZERWIEC 2016
Mieszka w Edmund’s House. Niedawno przeszedł chorobę. Bardzo ciężko ją znosił. Miał nawet podejrzenie gruźlicy, ale okazało się, że to nie jest gruźlica i udało się go wyleczyć.
CZERWIEC 2015
Alick to mały łobuziak. Wszystkich zaczepia, jest bardzo uparty, zawsze stawia na swoim. Jest w dużych bejbikach.

Śniadanie dla sportowca

Śniadanie dla sportowca