Bejbiki

Anastasia 3 l

Urodziny: 14.03.2021
W Kasisi od: 22.03.2021

Początek życia Anastasii to smutna historia. Jej mama zmarła w trakcie porodu, a tata, młody chłopak, był przerażony całą sytuacją i nie potrafił zająć się takim maluszkiem. Mężczyzna poprosił więc o pomoc siostry z Kasisi. Na nikogo innego nie mógł liczyć, nikt z rodziny nie wykazał się chęcią pomocy. Gdy Anastasia trafiła do nas, miała zaledwie 9 dni. Choć los był dla niej okrutny, znalazła opiekę, miłość i wsparcie wśród naszych sióstr i personelu. W Kasisi, mimo swych dramatycznych początków, dostała szansę na lepsze jutro. Wierzymy, że tata kiedyś po nią wróci.

LUTY 2024
Zrobiła się bardzo śmiała i otwarta. Z jej zdrowiem jest już nieco lepiej. Uwielbia bawić się pluszakami i tulić do każdego. Gdy tylko nadarzy się okazja wspina się na ręce i przytula z całych sił:)
LIPIEC 2023
Boi się obcych osób. Gdy zobaczy kogoś, kogo nie zna, ucieka i zaczyna płakać. Często choruje, ale wrócił jej apetyt.
STYCZEŃ 2023
Jeszcze niedawno miała kłopoty z jedzeniem. Nie miała apetytu, odmawiała przyjmowania posiłków, co powodowało spadek wagi. Teraz wszystko wróciło do normy. Wygląda na to, że udało nam się zażegnać kryzys.
SIERPIEŃ 2022
Dobrze się rozwija. Po wcześniejszych problemach zdrowotnych nie ma śladu.
GRUDZIEŃ 2021
Rośnie zdrowo. Lubi przesiadywać na słońcu. Trochę chorowała ale jest już coraz lepiej.
WRZESIEŃ 2021
Dziewczynka jest chora, cały czas ma problemy z płucami. Wyślijcie jej ciepłe myśli, pomódlcie się za nią. Ona bardzo tego teraz potrzebuje.
CZERWIEC 2021
Anastasia jest zdrowym i uśmiechnięty dzieckiem, dobrze się rozwija. Odwiedza ją tata i ciocia.

Komplet badań

Komplet badań