moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Andrew 9 m

27
Urodziny: 25.02.2023
W Kasisi od: 06.04.2023

Gdy Andrew do nas trafił, miał zaledwie miesiąc. Jego mama zachorowała. Ma problemy psychiczne, jest w szpitalu. Tata, nie jest w stanie sam zająć się maluszkiem. Obiecał, że będzie odwiedzał synka. To kolejna historia, która będzie pisała się w Kasisi.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Chłopiec wyszedł na prostą. Prawidłowo się rozwija i dobrze rośnie.
MAJ 2023
17.05. Andrew wciąż jest w ciężkim stanie. Lekarze wykryli u niego zakaźną chorobę, którą odziedziczył po swojej mamie. Chłopiec został przeniesiony na oddział zakaźny. Czeka tam na transfuzję krwi, tej jednak brakuje i nie wiadomo kiedy będzie. Od kilku dni Andrew ma biegunkę, która bardzo go osłabiła.Wasze wsparcie jest im teraz bardzo potrzebne.
MAJ 2023
9.05. Andrew wciąż czeka na transfuzję krwi. Lekarze włączyli antybiotyki i przenieśli go na inny oddział. Wciąż ma robione przeróżne testy i badania.
MAJ 2023
8.05. Andrew potrzebuje Waszego wsparcia! Jest w szpitalu. Jego stan jest poważny. Od paru dni czuje się źle, wyniki krwi zrobione w naszym laboratorium w Kasisi są fatalne. Omdlenia, problemy z sercem - tętno sięgające 200 uderzeń na minutę, anemia i niska saturacja. Podejrzeniem na teraz jest anemia sierpowata, bardzo poważna choroba krwi, która dotknęła już tyle naszych dzieciaków. Stan Andrew jest na tyle poważny, że doktor Sahar, siostra Mariola i nasz kasiski pielęgniarz Amos zdecydowali o hospitalizacji. Trzymajcie kciuki za chłopca, za jego serduszko, by wytrzymało ten tak niesprawiedliwie trudny początek życia… Jego jedynym oparciem teraz jesteście Wy.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Prezent Świąteczny
+30 serc

Prezent Świąteczny

30,00 zł
Czekoladowy Mikołaj
+10 serc

Czekoladowy Mikołaj

10,00 zł
TALERZ ŚWIĄTECZNY
+40 serc

TALERZ ŚWIĄTECZNY

40,00 zł
Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Ela

Agnieszka Dłubacz

Asia i Rafał

Aleksandra Piskorska

Ola i Wojtek

Angelika Szmulik

Jakub Lagiewski

Claudia

Paulina N.

Ewa Wimmer Kapcia

Dominik

Agnieszka i Filip

Maciej

Magda

Dagmara Panasiuk

Katarzyna Bechta-Ochab

Sandra

Eliza

Asia

Ela Olchowy

Yvone

Ciotka M

Aleksandra Laskowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł