Bejbiki

Andrew 1 l

36
Urodziny: 25.02.2023
W Kasisi od: 06.04.2023

Gdy Andrew trafił do nas, miał zaledwie miesiąc. Jego mama, zmagając się z poważną chorobą, znalazła się w szpitalu, pozostawiając małego bez opieki. Tata, choć bardzo chciał, nie był w stanie zając się synem. To kolejna historia, która zaczęła się w Kasisi – miejscu, gdzie serce i troska otaczają każde dziecko. Tutaj, wśród ciepła naszych sióstr i miłości personelu, Andrew znalazł bezpieczeństwo i nadzieję na lepsze jutro.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Ma się dobrze. Jest pogodnym dzieckiem. Pięknie już chodzi. Ostatnio cały czas trzyma paluszki w buzi, więc spodziewamy się kolejnych ząbków:)
LIPIEC 2023
Chłopiec wyszedł na prostą. Prawidłowo się rozwija i dobrze rośnie.
MAJ 2023
17.05. Andrew wciąż jest w ciężkim stanie. Lekarze wykryli u niego zakaźną chorobę, którą odziedziczył po swojej mamie. Chłopiec został przeniesiony na oddział zakaźny. Czeka tam na transfuzję krwi, tej jednak brakuje i nie wiadomo kiedy będzie. Od kilku dni Andrew ma biegunkę, która bardzo go osłabiła.Wasze wsparcie jest im teraz bardzo potrzebne.
MAJ 2023
9.05. Andrew wciąż czeka na transfuzję krwi. Lekarze włączyli antybiotyki i przenieśli go na inny oddział. Wciąż ma robione przeróżne testy i badania.
MAJ 2023
8.05. Andrew potrzebuje Waszego wsparcia! Jest w szpitalu. Jego stan jest poważny. Od paru dni czuje się źle, wyniki krwi zrobione w naszym laboratorium w Kasisi są fatalne. Omdlenia, problemy z sercem - tętno sięgające 200 uderzeń na minutę, anemia i niska saturacja. Podejrzeniem na teraz jest anemia sierpowata, bardzo poważna choroba krwi, która dotknęła już tyle naszych dzieciaków. Stan Andrew jest na tyle poważny, że doktor Sahar, siostra Mariola i nasz kasiski pielęgniarz Amos zdecydowali o hospitalizacji. Trzymajcie kciuki za chłopca, za jego serduszko, by wytrzymało ten tak niesprawiedliwie trudny początek życia… Jego jedynym oparciem teraz jesteście Wy.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kolorowy balonik
+2 serc

Kolorowy balonik

2,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Kaszka
+8 serc

Kaszka

8,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Klaudia

Sara

Andrzej

BEATA

Agnieszka Pająk

Monika Zawielak

Agnieszka

Ewa

Stowarzyszenie Razem Dzieciom. w Busku-Zdroju

Ela

Agnieszka Dłubacz

Asia i Rafał

Aleksandra Piskorska

Ola i Wojtek

Angelika Szmulik

Jakub Lagiewski

Claudia

Paulina N.

Ewa Wimmer Kapcia

Dominik

Agnieszka i Filip

Maciej

Magda

Dagmara Panasiuk

Katarzyna Bechta-Ochab

Sandra

Eliza

Asia

Ela Olchowy

Yvone

Ciotka M

Aleksandra Laskowska

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 389 zł
potrzebujemy:
10 000 zł