moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Bejbiki

Andrew 2 m

10
15
Urodziny: 2023
W Kasisi od: 06.04.2023

Gdy Andrew do nas trafił miał zaledwie miesiąc. Jego mama zachorowała. Ma problemy psychiczne, jest w szpitalu. Tata, nie jest w stanie sam zająć się maluszkiem. Obiecał że będzie odwiedzał synka. To kolejna historia, która będzie pisała się w Kasisi.

 

 

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

MAJ 2023
17.05. Andrew wciąż jest w ciężkim stanie. Lekarze wykryli u niego zakaźną chorobę, którą odziedziczył po swojej mamie. Chłopiec został przeniesiony na oddział zakaźny. Czeka tam na transfuzję krwi, tej jednak brakuje i nie wiadomo kiedy będzie. Od kilku dni Andrew ma biegunkę, która bardzo go osłabiła.Wasze wsparcie jest im teraz bardzo potrzebne.
MAJ 2023
9.05. Andrew wciąż czeka na transfuzję krwi. Lekarze włączyli antybiotyki i przenieśli go na inny oddział. Wciąż ma robione przeróżne testy i badania.
MAJ 2023
8.05. Andrew potrzebuje Waszego wsparcia! Jest w szpitalu. Jego stan jest poważny. Od paru dni czuje się źle, wyniki krwi zrobione w naszym laboratorium w Kasisi są fatalne. Omdlenia, problemy z sercem - tętno sięgające 200 uderzeń na minutę, anemia i niska saturacja. Podejrzeniem na teraz jest anemia sierpowata, bardzo poważna choroba krwi, która dotknęła już tyle naszych dzieciaków. Stan Andrew jest na tyle poważny, że doktor Sahar, siostra Mariola i nasz kasiski pielęgniarz Amos zdecydowali o hospitalizacji. Trzymajcie kciuki za chłopca, za jego serduszko, by wytrzymało ten tak niesprawiedliwie trudny początek życia… Jego jedynym oparciem teraz jesteście Wy.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Smakołyki na Dzień Dziecka
+5 serc

Smakołyki na Dzień Dziecka

5,00 zł
Mleko terapeutyczne
+14 serc

Mleko terapeutyczne

14,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Dominik

Serdelkaa

Agnieszka i Filip

Maciej

Magda

Dagmara Panasiuk

Katarzyna Bechta-Ochab

Sandra

Roksana

Krzyś2147

Eliza

Asia

Beata Kęsicka

Ela Olchowy

NATALIA CISZAK

Agnieszka Janusek

Yvone

Ciotka M

Aleksandra Laskowska

Cyryl Jan Łukasiak

MadziaMadzia

Barbara

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Biblioteka Marzeń Kasisi

Na początek chcemy kupić 1000 książek, które zapełnią nie tylko wirtualne, ale przede wszystkim bardzo prawdziwe regały w Kasisi. Średni koszt książki w Zambii to 19 zł.

Każdy z Was, kto wesprze naszych moli książkowych i postawi swoją książkę na półce w nowej bibliotece, może napisać dedykację dla dzieciaków. My ją przeniesiemy ją na zakładki do książek, które będą służyły dzieciakom przez wiele lat.

uzbieranych:
2 447 zł
potrzebujemy:
19 000 zł