Bejbiki

Andrew 2 l

Urodziny: 2018
W Kasisi od: 13.12.2018

Chłopiec trafił do Kasisi 13.12.2018 roku, dla niego to będzie szczęśliwa „13”, bo w Kasisi czeka na niego dużo miłości, będzie się wychowywał w szczęśliwym domu. Nic o nim nie wiemy poza tym, że porzucono go w traumatycznych okolicznościach nieopodal torów kolejowych. Znaleziony przypadkiem, został natychmiast skierowany do kliniki dziecięcej, tam udało się lekarzom ustabilizować stan jego zdrowia. Policja prowadzi dochodzenie, my tymczasem od razu zajęliśmy się chłopcem.  Andrew, w Kasisi już nic Ci nie grozi, jesteś bezpieczny.

MAJ 2019r.
Ładnie rośnie, jest zdrowy. Nikt z bliskich się nie pojawia. Szukamy dla chłopca rodziny adopcyjnej.

Mleko

Barbara i Leszek

Jacek i Małgorzata Piecuch

Kocham całym sercem.

Na zawsze z toba serduszko

Andrew i Paulina

Karolina, Paweł i Franek Puchalscy

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.