Bejbiki

Andrew 1 l

Urodziny: 25.02.2023
W Kasisi od: 06.04.2023

Gdy Andrew do nas trafił, miał zaledwie miesiąc. Jego mama zachorowała. Ma problemy psychiczne, jest w szpitalu. Tata, nie jest w stanie sam zająć się maluszkiem. Obiecał, że będzie odwiedzał synka. To kolejna historia, która będzie pisała się w Kasisi.

LUTY 2024
Ma się dobrze. Jest pogodnym dzieckiem. Pięknie już chodzi. Ostatnio cały czas trzyma paluszki w buzi, więc spodziewamy się kolejnych ząbków:)
LIPIEC 2023
Chłopiec wyszedł na prostą. Prawidłowo się rozwija i dobrze rośnie.
MAJ 2023
17.05. Andrew wciąż jest w ciężkim stanie. Lekarze wykryli u niego zakaźną chorobę, którą odziedziczył po swojej mamie. Chłopiec został przeniesiony na oddział zakaźny. Czeka tam na transfuzję krwi, tej jednak brakuje i nie wiadomo kiedy będzie. Od kilku dni Andrew ma biegunkę, która bardzo go osłabiła.Wasze wsparcie jest im teraz bardzo potrzebne.
MAJ 2023
9.05. Andrew wciąż czeka na transfuzję krwi. Lekarze włączyli antybiotyki i przenieśli go na inny oddział. Wciąż ma robione przeróżne testy i badania.
MAJ 2023
8.05. Andrew potrzebuje Waszego wsparcia! Jest w szpitalu. Jego stan jest poważny. Od paru dni czuje się źle, wyniki krwi zrobione w naszym laboratorium w Kasisi są fatalne. Omdlenia, problemy z sercem - tętno sięgające 200 uderzeń na minutę, anemia i niska saturacja. Podejrzeniem na teraz jest anemia sierpowata, bardzo poważna choroba krwi, która dotknęła już tyle naszych dzieciaków. Stan Andrew jest na tyle poważny, że doktor Sahar, siostra Mariola i nasz kasiski pielęgniarz Amos zdecydowali o hospitalizacji. Trzymajcie kciuki za chłopca, za jego serduszko, by wytrzymało ten tak niesprawiedliwie trudny początek życia… Jego jedynym oparciem teraz jesteście Wy.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne