Anna 15 l

Urodziny: 16.05.2007
W Kasisi od: 21.05.2010

Dziewczynka w Kasisi jest razem ze swoimi siostrami Veronicą i Catherine. Mają skomplikowaną sytuację w domu. Do Kasisi przyprowadził je tata.

MAJ 2022
Anna ma się dobrze. Lubi się uczyć. Wykazuje bardzo duży talent do nauki przyrody - może zostanie kiedyś znaną badaczką?
Dziewczynka jest bardzo otwarta - przyjaźni się z Cynthią, Rebeccą, Elizą i Esnart. To dziecko o wielkim sercu.
LISTOPAD 2021
Anna kończy ósmą klasę. Dobrze się uczy. Jest urodzoną liderką.
CZERWIEC 2021
Chodzi do ósmej klasy. Jest otwarta, pomocna i przyjacielska. Ma naturę filozofa, do wszystkiego podchodzi z przemyślanym osądem, zawsze obdarza wszystkich pięknym uśmiechem.
PAŹDZIERNIK 2020
Dziewczynka chodzi do siódmej klasy. Dobrze się uczy. Jest spokojna.
STYCZEŃ 2020
Poszła do siódmej klasy. Mimo choroby wszystko z nią dobrze. Lubi się uczyć.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo dobrym człowiekiem.
CZERWIEC 2015
Anna jest w grupie tańczących dziewcząt. Jest bardzo opiekuńcza w stosunku do bejbików, spędza z nimi każdą wolna chwilę. Cieszy się bardzo domkiem dla lalek, który dostała w prezencie.
pokaż starsze

Kasia Gaj

Anna Koziołkiewicz-Kozak

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!