Anna 14 l

Urodziny: 16.05.2007
W Kasisi od: 21.05.2010

Dziewczynka w Kasisi jest razem ze swoimi siostrami Veronicą i Catherine. Mają skomplikowaną sytuację w domu. Do Kasisi przyprowadził je tata.

CZERWIEC 2021
Chodzi do ósmej klasy. Jest otwarta, pomocna i przyjacielska. Ma naturę filozofa, do wszystkiego podchodzi z przemyślanym osądem, zawsze obdarza wszystkich pięknym uśmiechem.
PAŹDZIERNIK 2020
Dziewczynka chodzi do siódmej klasy. Dobrze się uczy. Jest spokojna.
STYCZEŃ 2020
Poszła do siódmej klasy. Mimo choroby wszystko z nią dobrze. Lubi się uczyć.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo dobrym człowiekiem.
CZERWIEC 2015
Anna jest w grupie tańczących dziewcząt. Jest bardzo opiekuńcza w stosunku do bejbików, spędza z nimi każdą wolna chwilę. Cieszy się bardzo domkiem dla lalek, który dostała w prezencie.
pokaż starsze

Kasia Gaj

Anna Koziołkiewicz-Kozak

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!