Anna 12 l

Urodziny: 16.05.2007
W Kasisi od: 21.05.2010

Dziewczynka w Kasisi jest razem ze swoimi siostrami Veronicą i Catherine. Mają skomplikowaną sytuację w domu. Do Kasisi przyprowadził je tata.

STYCZEŃ 2020r.
Poszła do siódmej klasy. Mimo choroby wszystko z nią dobrze. Lubi się uczyć.
CZERWIEC 2016r.
Dziewczynka chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo dobrym człowiekiem.
CZERWIEC 2015r.
Anna jest w grupie tańczących dziewcząt. Jest bardzo opiekuńcza w stosunku do bejbików, spędza z nimi każdą wolna chwilę. Cieszy się bardzo domkiem dla lalek, który dostała w prezencie.

Kurczak

Kasia Gaj

Anna Koziołkiewicz-Kozak

Zambii grozi klęska głodowa

W Zambii głoduje już ponad 2,3 miliona mieszkańców. Brak opadów ma katastrofalny wpływ na rolnictwo. Codziennie o pomoc prosi nas kilkadziesiąt rodzin w potrzebie. Musimy zareagować. Nie zamkniemy drzwi przed ludźmi, którzy coraz liczniej przychodzą prosić nas o ratunek. Dla potrzebujących drzwi w Kasisi się nie zamykają, dobrze o tym wiecie!