Aby sprawdzić liczbę swoich punktów wpisz adres e-mail podany przy płatnościach lub adopcji materialnej. Pamiętaj! Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Bejbiki

Annie Grace 3 l

Urodziny: 29.03.2016
W Kasisi od: 26.04.2016

Dotychczasowa historia życia Annie Grace jest bardzo wstrząsająca. Ze względu na dobro dziewczynki i jej godność nie będziemy jej publikować. Najważniejsze jest to, byśmy otoczyli małą Annie wsparciem i miłością.

LIPIEC 2019r.
Annie jest radosna. To mała artystka i modelka, lubi żartować, wygłupiać się i popisywać. Jest zdrowa i ładnie się rozwija.
LIPIEC 2018r.
Dziewczynka mówi po nyanja i po angielsku. Bardzo lubi się bawić i żartować.
KWIECIEŃ 2018r.
Annie Grace to wspaniałe dziecko, pogodne, ufne, otwarte. Rośnie jak na drożdżach.
CZERWIEC 2016r.
Siostra mówi, że Annie Grace to sto miliardów ton miłości:)
pokaż starsze

Ania

Bogdan Waluś

Ula Kaźmierczak

Adpcja duchowa bez przeszkód dla każdego.

Ewa Rutka

Joanna Rogksz

Beata Mozgawa

KORNELIA MARKOWSKA

Ewa H.

Pakiet medyczny dla małych pacjentów

Miniva jest u nas od miesiąca. Ciężko choruje i jest bardzo słaba. Odbudowujemy jej zaufanie do świata po tym, jak matka porzuciła ją w buszu. Walczymy o jej zdrowie. Niestety ostatnie wyniki zwiastują poważne problemy. Przewlekłą chorobę zdiagnozowaliśmy też u Richarda. Pomożemy mu tylko wdrażając specjalistyczne i niestety kosztowne leczenie.

To nasi najbardziej potrzebujący mieszkańcy. Chcemy, by zbliżające się Święta były wolne od zmartwień dla wszystkich. Nasi podopieczni przeszli już życiu wystarczająco dużo. Ruszamy ze specjalną zbiórką na leczenie tej dwójki, by otoczyć ich najlepszą możliwą opieką medyczną. Nasz mały szpitalik – House of Hope jest już po generalnym remoncie. Pora zaopatrzyć półki w niezbędne medykamenty!