Bejbiki

Asenati Chabu 3 l

21
Urodziny: 08.07.2020
W Kasisi od: 27.11.2021

Trafiła do Kasisi razem ze swoją starszą siostrą, Bupe Dorcas. Mają trudną sytuację rodzinną. Ich tata, dla dobra córek, musiał poprosić o wsparcie. Po śmierci żony mężczyzna, który jest stróżem i każdej nocy pracuje, nie mógł poradzić sobie z opieką nad dziećmi. Początkowo pomagała mu najstarsza córka, która zrezygnowała z nauki, by opiekować się siostrami. Jednak taka sytuacja nie mogła trwać w nieskończoność. Asenati Chabu w Kasisi ma odpowiednią opiekę i wsparcie, a tata może odwiedzać ją, kiedy tylko zechce. Wierzymy, że kiedyś znowu będą wszyscy razem.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
W grudniu, razem z siostrą, była na wakacjach u taty. Wróciła szczęśliwa. Mężczyzna ma dobre relacje z córkami. Kocha je bardzo i one jego również.
LIPIEC 2023
Tata chciał zabrać na wakacje Asenati i jej straszą siostrę. Dorcas pojechała, a Asenati za nic nie chciała ruszyć się z Kasisi. Mamy nadzieje, że następnym razem uda nam się ją przekonać do odwiedzin rodzinnego domu. 
STYCZEŃ 2023
Dobrze czuje się w Kasisi. Nie ma z nią problemów. Razem z Dorcas, swoją starszą siostrą, była na wakacjach u taty.
SIERPIEŃ 2022
Bardzo dobrze zaaklimatyzowała się w Kasisi. Lubi chodzić do domowego przedszkola. Nie mamy z nią żadnych problemów. Jest zdrowa.
GRUDZIEŃ 2021
Chabu jest bardzo samodzielna i radosna. Lubi być blisko swojej starszej siostrzyczki. W Boże Narodzenie odwiedził je tata. Wszyscy troje płakali…
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Rajstopki do szkoły
+15 serc

Rajstopki do szkoły

15,00 zł
Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Magdalena Dąbrowska

Grzegorz

Basiach

Joanna

Gosia & Marek

Monika Ch.

kamila róża

Magdalena

Oliwia i Maja

Kacper Gazda

Ania

Rodzinka R

Regularna

Paolka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł