Przedszkolaki

Asenati Chabu 4 l

Urodziny: 08.07.2020
W Kasisi od: 27.11.2021

Trafiła do Kasisi razem ze swoją starszą siostrą, Bupe Dorcas. Mają trudną sytuację rodzinną. Ich tata, dla dobra córek, musiał poprosić o wsparcie. Po śmierci żony mężczyzna, który jest stróżem i każdej nocy pracuje, nie mógł poradzić sobie z opieką nad dziećmi. Początkowo pomagała mu najstarsza córka, która zrezygnowała z nauki, by opiekować się siostrami. Jednak taka sytuacja nie mogła trwać w nieskończoność. Asenati Chabu w Kasisi ma odpowiednią opiekę i wsparcie, a tata może odwiedzać ją, kiedy tylko zechce. Wierzymy, że kiedyś znowu będą wszyscy razem.

LUTY 2024
W grudniu, razem z siostrą, była na wakacjach u taty. Wróciła szczęśliwa. Mężczyzna ma dobre relacje z córkami. Kocha je bardzo i one jego również.
LIPIEC 2023
Tata chciał zabrać na wakacje Asenati i jej straszą siostrę. Dorcas pojechała, a Asenati za nic nie chciała ruszyć się z Kasisi. Mamy nadzieje, że następnym razem uda nam się ją przekonać do odwiedzin rodzinnego domu.
STYCZEŃ 2023
Dobrze czuje się w Kasisi. Nie ma z nią problemów. Razem z Dorcas, swoją starszą siostrą, była na wakacjach u taty.
SIERPIEŃ 2022
Bardzo dobrze zaaklimatyzowała się w Kasisi. Lubi chodzić do domowego przedszkola. Nie mamy z nią żadnych problemów. Jest zdrowa.
GRUDZIEŃ 2021
Chabu jest bardzo samodzielna i radosna. Lubi być blisko swojej starszej siostrzyczki. W Boże Narodzenie odwiedził je tata. Wszyscy troje płakali…

Witaminy

Witaminy