moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Asenati Chabu 3 l

30
Urodziny: 08.07.2020
W Kasisi od: 27.11.2021

Dziewczynka jest w Kasisi razem ze swoją starszą siostrą Bupe Dorcas. Trafiły do nas, ponieważ ich tata po śmierci żony nie dawał sobie rady z obowiązkami związanymi z wychowaniem tak małych dzieci. Jest stróżem i każdej nocy pracuje. Nastoletnia siostra Bupe i Asenati musiała zrezygnować z nauki, żeby zająć się rodzeństwem. Dzięki temu, że dziewczynki są u nas, ich siostra będzie mogła wrócić do szkoły.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
W grudniu, razem z siostrą, była na wakacjach u taty. Wróciła szczęśliwa. Mężczyzna ma dobre relacje z córkami. Kocha je bardzo i one jego również.
LIPIEC 2023
Tata chciał zabrać na wakacje Asenati i jej straszą siostrę. Dorcas pojechała, a Asenati za nic nie chciała ruszyć się z Kasisi. Mamy nadzieje, że następnym razem uda nam się ją przekonać do odwiedzin rodzinnego domu. 
STYCZEŃ 2023
Dobrze czuje się w Kasisi. Nie ma z nią problemów. Razem z Dorcas, swoją starszą siostrą, była na wakacjach u taty.
SIERPIEŃ 2022
Bardzo dobrze zaaklimatyzowała się w Kasisi. Lubi chodzić do domowego przedszkola. Nie mamy z nią żadnych problemów. Jest zdrowa.
GRUDZIEŃ 2021
Chabu jest bardzo samodzielna i radosna. Lubi być blisko swojej starszej siostrzyczki. W Boże Narodzenie odwiedził je tata. Wszyscy troje płakali…
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Przytulanki
+19 serc

Przytulanki

19,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Monika Bogusz

Laura

Basiach

Monika

Joanna

Gosia & Marek

Monika Ch.

kamila róża

Ewa

Magdalena Janosz

Magdalena

Oliwia i Maja

Kacper Gazda

Ania

Kasia

Rodzinka R

Regularna

Joanna

Paolka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł