moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Bejbiki

Augustine 3 l

16
Urodziny: 03.05.2020
W Kasisi od: 23.03.2023

Trafił do Kasisi razem ze swoją siostrą Malitą. Ich ojciec jest nieodpowiedzialnym i okrutnym człowiekiem. Znęcał się nad dzieciakami. Mężczyzna jest już w więzieniu. W sądzie toczy się sprawa przeciwko matce, która patrzyła na to co dzieje się w domu i nie interweniowała.  Kobieta jednak uciekła i się ukrywa.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LUTY 2024
Augustine jest mądrym i bardzo spokojnym dzieckiem. Lubi ze wszystkimi rozmawiać. Niestety słabo rośnie, dlatego przyjmuje odpowiednie leki.
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Pączek DOBRA
+5 serc

Pączek DOBRA

5,00 zł
Mleko
+3 serc

Mleko

3,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
Zestaw zabawek sensorycznych
+80 serc

Zestaw zabawek sensorycznych

80,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

lena i szymon

Daria

AgnieszkaKa

Arleta Wiśniewska

Anna

Kamila

hvalutka

Magdalena Ordon

Izabela Nałódka

Ciocia Marta

AC

Arleta Wiśniewska

Inka

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 351 zł
potrzebujemy:
5 000 zł