Blessing 8 l

Urodziny: 16.03.2016
W Kasisi od: 13.04.2017

Mama zostawiła Blessing pod jakąś bramą w Lusace. Policja namierzyła kobietę, ale okazało się, że nie jest w stanie poradzić sobie z wychowaniem dziecka ze względu na chorobę i inne kłopoty. Blessing też zresztą jest ciężko chora i wymaga specjalistycznej opieki medycznej. Oczywiście zapewniamy ją jej, tak jak wszystkim naszym milusińskim, którzy zmagają się z chorobą.

LUTY 2024
Jest dobrym dzieckiem. Raczej nieśmiała i często trzyma się na uboczu. Jednak, gdy ukradkiem zajrzy się na podwórko Martins House, można dostrzec, jak biega radośnie z innymi dziewczynkami. Bardzo dobrze się uczy. Lubi chodzić do szkoły.
STYCZEŃ 2023
Wszystko u niej w porządku. Cieszy się dobrym zdrowiem. Poszła do drugiej klasy. Jest fajną, spokojną dziewczynka. Nikt jej nie odwiedza.
LUTY 2022
Dziewczynka ma zawsze dobry apetyt, szczególnie przepada za lizakami!
GRUDZIEŃ 2021
Blessing chodzi do zerówki. Jest zdrowa i radosna. Lubi tańczyć i rysować.
CZERWIEC 2021
Chodzi do szkoły, jest w zerówce. Mieszka w Edmund’s House. Jest pogodnym dzieckiem. Nie ma z nią żadnych problemów.
PAŹDZIERNIK 2019
Ładnie śpiewa i bardzo lubi to robić. Zawsze ustawia buty wszystkich dzieci. Zawsze też rozpoczyna modlitwę. Chętnie pomaga, zwłaszcza przy rozdawaniu jedzenia.
CZERWIEC 2017
U dziewczynki wszystko dobrze. Rośnie zdrowo, ma wilczy apetyt:)

Komplet badań

Komplet badań